9 sierpnia 2017

Chanyeol Park

✧ Yoda ✧ Mężczyzna ✧ 18 lat ✧ Biseksualny ✧ 5 - Maniak/Otaku✧   
✧ Brak drugiej połówki

Aparycja
Chan z pewnością jest wysoki (190 cm), ma smukłą sylwetkę i jest całkiem dobrze zbudowany. Jego skóra ma złocisty odcień i wydaje się być ciemniejsza niż skóra przeciętnego Azjaty, czego przyczyną jest częste przebywanie na słońcu. Oczy ma duże, całkowicie czarne. Cechą charakterystyczną są z pewnością jego odstające uszy, przez które nabył przezwisko Yoda. Jest właścicielem dwóch, głębokich dołeczków, które pojawiają się zawsze, gdy szczerze się uśmiecha. Włosy z natury ma czarne, proste i wyjątkowo gęste.  Osobiście Chan nienawidzi swojego ciała, z bardzo prostej przyczyny – jego szerokie barki i plecy pokryte są bliznami, a przy kostkach i na jednym z nadgarstków widnieją blizny po otarciach. Drobna blizna znajduje się też za lewym uchem, a kolejne ślady po ranach pojawiły się nie tak dawno temu na przedramieniu. Ze względu na te niedoskonałości, Chan ubiera się tak, by wszystko zakryć. Często nosi wysokie buty lub dłuższe spodnie oraz koszulki z chociażby krótkimi rękawami. Ma sporą kolekcję bransoletek oraz swój ulubiony zegarek, które zakłada by maskować ślad na nadgarstku.

Charakter
Od czasu przyjścia do Charleston High poznał kilku przyjaciół i dzięki nim udało mu się przejść ogromną zmianę. Miał bardzo ciężką przeszłość, która potrafi czasem odbić się na jego zachowaniu, lecz mimo to teraz Chanyeol jest pozytywnie nastawionym do życia chłopakiem. Jako optymista stara się patrzeć na nie poprzez różowe okulary, dostrzega pozytywne strony każdej, nawet najgorszej sytuacji i skupia się na nich, zamiast rozpaczać nad resztą. Czasami jest jednak zbyt naiwny, a przez jego dobre serce często daje się wykorzystywać. Wierzy w każdego człowieka, a w ludziach budzi zaufanie swoim pozytywnym nastawieniem. W mieście, w którym kiedyś mieszkał, ludzie cenili go za jego pochodzenie i rodowód, ale myśleli, że będzie taki jak reszta jego rodziny. Nie mieli pojęcia, że kompletnie nie interesuje go "czystość" krwi. Jest przyjazny i dobroduszny, chce pomagać wszystkim, którzy potrzebują tej pomocy. Niestety, przez jego zazwyczaj radosne usposobienie, inni albo nie dostrzegają, albo zwyczajnie nie chcą dostrzec, że jemu też czasem przydałaby się pomoc, więc prawie zawsze ze swoimi problemami walczy sam. Chan nie skreśla żadnego człowieka - uważa, że każdy ma wady i zalety. Postrzega śmiech jako lek na wszystko - śmieje się bez przerwy, dużo żartuje i stara się zarazić tym innych. Jest mądry i szybko się uczy, a do tego jest sumienny i pracowity. Jeśli coś komuś obieca, to bez wątpienia dotrzyma swojej obietnicy. Nie potrafi usiedzieć w miejscu, więc zwykle wszędzie jest go pełno, a czasami chce powiedzieć zbyt wiele rzeczy za jednym razem, czego wynikiem jest trudny do odszyfrowania bełkot.
Chociaż nie brakuje mu sprawności fizycznej, bywa bardzo niezdarny. Mimo to uwielbia rywalizować, ale zdaje sobie sprawę, że nie jest to jego mocna strona i przez to szybko traci zapał. Nawet gdy ktoś potraktuje go źle, nie odpłaci tym samym. Nie jest mściwy i nie lubi kłótni czy sporów, a jeśli takowe się pojawią, stara się je rozwiązywać pokojowo. Nie oznacza to jednak, że Chan pozwoli rozstawiać się po kątach. Gdy ktoś przekroczy dość daleko ustaloną granicę, potrafi zrobić się uszczypliwy, a czasem nawet agresywny.

Inne
Cierpi na psychalgi 
Uzdolniony muzycznie, gra na wielu instrumentach, czasem również śpiewa 
Nie ma rodziny, mieszkał ze swoim opiekunem 
Ma białą lotopałankę noszącą imię Kichi 
Boi się ciemności 
Choć umie pływać, nie lubi wchodzić do wody. Gdy już musi popłynąć, nie zdejmuje ubrań    
Uwielbia wszelkie formy dotyku (przytulanie, bawienie się włosami)

E-mail: malywachacz@gmail.com
Howrse: maływachacz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz