Reklamy

Reklama za reklamę? Dodaj informację dotyczące twojego bloga do komentarzy. Możesz dodać opis fabuły, aby łatwiej zaciekawić swoich przyszłych użytkowników. Komentarze osób, które nie dodały do swojego bloga baneru bądź linku Caste Game, zostanie usunięty.

400px - 50px


Stamp


250px - 100px


125px - 50px


Współpraca
http://pure--madness.blogspot.co.uk

http://katalog-euforia.blogspot.co.uk

30 komentarzy:

 1. [Sojusz przyjęty, pozdrawiamy]

  Gdy zwracasz nań swój wzrok, obdrapany szyld skrzypi żałośnie, żaląc się, co za idiota oszpecił go krzywym pismem, głoszącym ni mniej ni więcej:
  UŚMIECH FORTUNY
  Nadal chcesz wejść? W porządku. W końcu chciałbyś tylko trochę odpocząć przed dalszą podróżą do miasteczka. Przybytek z zewnątrz w sumie tak źle nie wygląda...
  Ciepło, przytulnie, acz zdaje Ci się, że coś z tym miejscem jest nie tak. Zbytnio blady typek jakoś dziwnie patrzył się, gdy oporządzał Ci konia, w zupie pływały nieznajomego pochodzenia różowe strączki, sakwa ze srebrniakami nagle stała się zbyt lekka, a jegomość stojący przy ladzie chyba ma ochotę Ci przywalić - tak po prostu.
  Uśmiech Fortuny, psia jego mać.

  http://usmiech-fortuny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Współpraca przyjęta :)

  pisze-bo-lubie-i-tyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Batmanowi po raz kolejny udało się pojmać Jokera i doprowadzić złoczyńcę do osławionego zakładu dla obłąkanych. Wydawać by się mogło, że dość krwawe zabawy przestępcy wreszcie się skończyły i miasto może odetchnąć. Jednak wkrótce po przybyciu do Azylu Joker uciekł, a na dodatek okazało się, że całość była częścią misternie opracowanego przez niego planu. W Gotham nastał chaos po tym jak większość pacjentów Arkham udało się zbiec z zakładu psychiatrycznego, dzięki najgroźniejszemu przeciwnikowi człowieka-nietoperza.
  Zapraszamy na sojusz Arkham Asylum

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć! Sojusz? ;)

  rehab-center-in-alaska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Sojusz przyjęty :)

  http://hogwarckie-kroniki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Przyjmujemy sojusz :) Prosimy o dodanie naszego banera.
  Akadmeia Istot Ciemności imienia Serge'a Senapusa Chaloux'a we Francji.
  Akadmeia Istot Ciemności

  OdpowiedzUsuń
 7. Cała akcja naszego bloga toczy się w 2022 roku naszej ery, zaś akcja gry toczy się w czasie bliżej nieokreślonym. Penglai World Online jest pierwszą wydaną na rynek europejski, sprawną, grą typu MMO RPG, działającą przy pomocy Max Control Virtual Reality.
  http://pwo-mmo.blogspot.com/
  Zapraszamy do sojuszu!

  OdpowiedzUsuń
 8. Saint-Frais to miasteczko położone w Provence-Alpes-Côte d’Azur. Liczy sobie ono około 150 tysięcy mieszkańców. Piękne widoki i spokój miasta przyciagają wielu turystów, którzy chętnie spędzają tu wolny czas.
  Miasto jest dość różnorodne religijnie i kulturowo. Tradycja miesza się tutaj z nowoczesnością, zamiłowanie do prostoty z pogonią za pieniądzem. Można tu spotkać i bogatych celebrytów, którzy lubią uciekać od tłumów do swoich wielkich willi w Saint-Frais, uczniów szkół, planujących wyjechać do większych miast, a także istoty o nadzwyczajnych zdolnościach.
  Każdy znajdzie tu coś dla siebie: zielone parki i skwerki, zabytkowe budowle, otwarte na zwiedzających czy kino, w którym można obejrzeć zarówno najnowsze filmy, jak i hity sprzed lat.
  Zasmakuj życia w Saint-Frais!

  http://saint-frais.blogspot.com/

  Sojusz przyjęto :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Proponuję sojusz. Nie mam wiele do zaoferowania, bo blog dopiero wstaje. Nie chcę jednak tracić jego fabuły nad którą dużo się nagłowiłem, bo jak na razie to blog upadnie zanim wstanie. Byłbym bardzo wdzięczny.
  szogunat.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Co powiecie na współpracę?
  nadnaturalnizzalustra.blogspot.com
  Błąd waszych przodków zniszczył wasze życie, jedno słowo zmieniło wszystko. Teraz jesteście mutantami, nie ma dla was miejsca na świecie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Co powiecie na sojusz?
  http://this-is-wind-city.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Witam!
  Chciałabym zaproponować współpracę z blogiem:
  http://akademianieludzkich.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Kokoro Gakuen zaprasza do współpracy!

  Czym jest Akademia Serc, jeśli nie zwykłą szkołą dla obrzydliwie bogatych, puszących się na prawo i lewo ludzi? Otóż, tak wygląda to dla najzwyklejszego człowieka, którego informacje o Akademii ograniczają się do samej nazwy. Ludzie są nieświadomi istnienia sił nadprzyrodzonych na tej ogromnej uczelni. Prawda jest inna — Kokoro Gakuen to azyl dla istot nie z tego świata, ludzi z niezwykłymi zdolnościami, którzy bardzo często z ich powodu są naznaczani i odtrącani przez społeczeństwo. Jeśli jesteś jedną z takich osób — przybądź do nas. Czekamy na takich jak Ty.

  OdpowiedzUsuń
 14. Wymiana?
  http://musisz-przezyc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Wymiana?
  http://weareemeraldwarriorspl.blogspot.com/
  Jeżeli to nie kłopot to proszę o odpowiedź u nas w zakładce ''Współpraca''.
  ~Adminka Rosalie
  ''995 lat temu ludzie doprowadzili do wielkiej katastrofy. Coś co miało być ich bronią w wojnie która obecnie trwała, potężny wirus wydostał się z laboratorium i zabił wszystko. Któregoś dnia jednak biały kocur powrócił do życia. Był mądrzejszy od ludzi i posiadał moce. Nagle inne koty zaczęły się budzić do życia. Wszystkie inne zwierzęta zmutowały i zdziczały. Koty zaczęły panować nad ziemią która również zmieniła swój układ i zmutowała. Na świecie zapanował chaos. Koty kłóciły się między sobą, ale w końcu biały kocur przerwał kłótnię, wybudował miasta i terytorium podzielił na pięć klanów. Zapanował nad wszystkim z pomocą kocura Venuy, kotki Wiral, kocura Arasa i kotki Frey. Biały kocur zapanował nad wszystkim, uciszył buntowników, nadał nowy sens wszystkiemu i zmienił nazwę naszej planety. Teraz to już nie jest Ziemia tylko Scylia - Planeta na której panują koty i żyją na niej inne magiczne stworzenia. Nikt nie wie jak nazywał się biały kocur, ale każdy pamiętał o jego wspaniałej mocy dzięki której był w stanie zamienić wszystko w szmaragd, a więc nazwano go Emerald - Władca Scylii i pięciu klanów który nas ocalił i stworzył dla nas nowy świat. Choć dziś już nie ma go wśród nas to w naszych uszach ciągle rozbrzmiewają jego słowa które stały się naszym drogowskazem w życiu, mottem i nadzieją. ''Najpotężniejszą bronią jest odwaga. Jest niewidzialna, nie wymaga amunicji i nikt nie zakłada z góry, że jesteś w nią uzbrojony.''. Do dzisiaj pamiętamy o naszym bohaterze i sławimy go powiedzeniem ''Niech prowadzi cię Emerald.''. Pamiętamy o tym co dla nas zrobił i pamiętać będziemy dopóki nie spłynie ostatnia kropla naszej krwi.''

  OdpowiedzUsuń
 16. Współpraca?

  Wiedziałeś, że bycie odmieńcem może być całkowicie normalne? Za Kurtyną życie toczy się spokojnie i sielankowo. Będąc odmieńcem nie żyjesz już w cieniu ludzi, to oni żyją w Twoim. Witamy w Mortiel - kraju dla nadprzyrodzonych.

  https://inside-the-curtain.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Zamieszkująca jeden z walenckich lasów sfora psów o nazwie Stado z Ognistych Gór, któremu przewodzi suczka berneńskiego psa pasterskiego proponuję współpracę.
  http://stado-z-ognistych-gor.blogspot.com/

  Byłabym wdzięczna, gdyby Wasza odpowiedź pojawiła się tutaj:
  http://stado-z-ognistych-gor.blogspot.com/p/krainy-sprzymierzone-i-nie.html

  OdpowiedzUsuń
 18. Uczestnicy Gry budzą się ze śpiączki w budynku położonym trzynaście tysięcy metrów nad ziemią. Nie ma w nim żadnych drzwi prowadzących na zewnątrz, a za niewielkimi, okrągłymi okienkami widać jedynie linię chmur.
  Nie pamiętają nic: swojego imienia i nazwiska, jak się tu wzięli, ani kto za tym wszystkim stoi.
  Jedyne, co ich odróżnia, to unikalny kod kreskowy, wytatuowany na wewnętrznej stronie lewego nadgarstka.
  Jaki jest cel Gry, jak jej domniemani uczestnicy mają się stąd wydostać i wreszcie, czyja to sprawka? Odpowiedzi jest mało, a liczba pytań stale wzrasta.
  Może spróbujesz się tego dowiedzieć, zostając jednym z nich?

  Gra w przestworzach

  OdpowiedzUsuń
 19. Witam. Na pewien czas ja oraz Character Image zniknęliśmy z blogosfery - ale już do niej wracamy. W związku z tym chciałabym reaktywować naszą współpracę.
  Character Image oferuje również reklamę na stronie głównej bloga - w razie chęci, potrzeby lub organizowania jakiegoś wydarzenia. Zapraszamy też do korzystania, w ramach współpracy.
  Czekam na Waszą odpowiedź! :)

  Character Image

  OdpowiedzUsuń
 20. Witam! Przybywam z propozycją współpracy! Jesteśmy nowo powstałym blogiem i dopiero zaczynamy :)

  http://bluewhisperspl.blogspot.com

  Jeżeli to nie problem to proszę o odpowiedź u nas na blogu w stronie ''Współpraca''.

  ~Cassidya

  OdpowiedzUsuń
 21. (Zapraszamy do współpracy! O odpowiedź prosimy w zakładce "Raporty". Pozdrawiamy!)

  Na zewnątrz robi się coraz ciemniej. Oficer prowadzący marszczy brwi.
  - Skąd masz pewność, że to ten lokal?
  - Sprawdziłem go - uśmiechasz się lekko. Wręczasz mężczyźnie kilka zadrukowanych niewielką czcionką kartek i rolkę filmu. Zdobyłeś go z narażeniem życia i ze zmarnowaniem prawie trzech godzin czasu na flirtowaniu z niemiecką łączniczką w tym przeklętym Cafe Clubie. Wzdychasz ciężko na samo wspomnienie tej indolencji umysłowej, z jaką...Oficer zerka na zegarek. Jest późno.
  - Musimy iść. Zaraz godzina policyjna. Liczę na pana.
  Z tymi słowami wychodzi, zostawiając cię samego. Zamyka za sobą drzwi, jak jakiś rozdział w książce, a ty łapiesz się na tym, że mimowolnie czekasz na szczęśliwe zakończenie.


  Teatr Wojny

  OdpowiedzUsuń
 22. Witam! Przychodzę z bloga Emerald Warriors.
  Przenieśliśmy się na nowego bloga na blogspot, więc proszę o zmienienie linku na ten: emerald-warriorspl.blogspot.com

  Pozdrawiam
  Rosalie

  OdpowiedzUsuń
 23. Współpraca :)

  Akademia Cross, nic dodać, nic ująć. Jest to szkoła założona przez Kainea Cross, byłego Łowcę Wampirów i aktualnego Przywódcę Stowarzyszenia. Jest ona podzielona na dwie klasy- Dzienną (zwykli uczniowie, ludzie) i nocną (wampiry). Obie klasy żyją ze sobą w zgodzie, jednak ta pierwsza nie może się dowiedzieć o tej drugiej, ponieważ wtedy wybuchłby chaos. Akademia z pozoru jest normalną szkołą z internatem... Tylko z pozoru... Prostując i zaczynając od początku. Dyrektor, a także łowca wampirów pragnie, żeby jego marzenie o pokoju między ludźmi, a wampirami ziściło się. Z tego powodu założył Nocną Klasę. On, jak i strażnicy, których wybrał, pilnują porządku za dnia, jak i w nocy. Naruszenie zasad może mieć fatalne skutki i przyciągnąć uwagę stowarzyszenia Łowców Wampirów, a tego byśmy chyba nie chcieli, prawda? Strażnicy mają już wystarczająco dużo problemów na głowie. Upilnowanie wszystkich małolatów, przed wejściem w strefę zakazaną, to nie lada wyzwanie... Wbrew pozorom wszyscy obchodzą tutaj normalne święta. Tylko w ich trakcie jest zawsze spore zamieszanie. W końcu każdy chce coś podarować swojej wymarzonej drugiej połówce. Wampiry, jak i ludzie mogą się tutaj zadomowić. Wampiry nie muszą bać się o głód, który za nimi krąży, nie daje spokoju i zmusza do złamania zasad. Otóż dyrektor stworzył tabletki, które po rozpuszczeniu w wodzie, smakują jak prawdziwa krew i są wystarczająco odżywcze. Krótko mówiąc, wszyscy mają tutaj jak w domu, nikt nie jest zapominany czy odtrącany, ponieważ wszyscy jesteśmy złączeni w wielkim kręgu życia.

  https://pureeblood.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń
 24. Stado z Ognistych Gór proponuje zawarcie współpracy.
  Oto link do niego:
  http://stado-z-ognistych-gor.blogspot.com/
  Byłabym wdzięczna za udzielenie odpowiedzi w tym miejscu:
  http://stado-z-ognistych-gor.blogspot.com/p/krainy-sprzymierzone-i-nie.html

  OdpowiedzUsuń
 25. [Sojusz?]
  Przez wieki Japonia była zamkniętym krajem, dobrowolnie odciętym od wpływów Dalekiego Zachodu. W tym środowisku rozwijała się unikalna na skalę światową magia, a pilnie strzeżone sekrety poszczególnych szkół i zakonów były przekazywane w tajemnicy garstce wybranych uczniów. Wiedza była na wagę złota i często to dostęp do niej, nie zaś talent ucznia, decydował o jego mocy magicznej. Tak jednak nie mogło być zawsze.
  W XIX wieku wraz z nadejściem epoki Meiji cesarz zauważył, że jeśli Japonia ma stać się dla Zachodu równym partnerem, potrzeba reform również na polu magii. I tak powstała szkoła na wzór brytyjskiego Hogwartu - Asahi no Hikari - która miała stać się ośrodkiem edukacji dla onmyouji, czyli japońskich czarodziejów i czarownic. Umiejscowiona w połowie drogi między dwiema historycznymi stolicami kraju, Kioto i Narą, ukryta za pomocą potężnych czarów przed wzrokiem ciekawskich, Asahi no Hikari szybko stała się renomowaną uczelnią, której mury opuszczali doskonale wyedukowani onmyouji.
  Od momentu założenia minęło ponad sto lat. Oblicze Japonii zmieniło się nie do poznania i podobnie zmieniał się program nauczania - wszystko po to, by sprostać nowym wymaganiom stawianym kolejnym rocznikom absolwentów. Nie zmienił się tylko charakter pięciu Domów, do których przydziela się aspirujących onmyouji...

  Asahi no Hikari

  OdpowiedzUsuń
 26. Divided Kingdom proponuje współpracę. O odpowiedź prosimy pod tym komentarzem lub na naszej stronce ^^
  http://watahakarmazynowejnocy.blogspot.co.uk/p/promuj-nas.html
  ~Slejki ^^

  OdpowiedzUsuń
 27. Rokugan to fikcyjna kraina, olbrzymie Cesarstwo, którego historia, kultura i mitologia są mocno inspirowane dziejami dalekowschodnich państw, głównie Japonii, ale również Chin, Korei i innych. To kraina, w której samurajowie, honorowi słudzy Niebiańskiego Cesarza prowadzą wojny i zawiązują sojusze w imieniu swych lordów. To kraina, w której Wielkie Klany, każdy składający się z licznych wiekowych rodów, które współpracują ze sobą lub knują przeciwko sobie, starając się osiągnąć swe cele. To kraina, w której dzielni wojownicy, bushi, toczą bój by ich klan odniósł zwycięstwo w potyczce. To kraina, w której pobożni kapłani, shugenja, modlą się żarliwie do licznych Fortun i kamich o błogosławieństwa dla ich ziem. To kraina, w której szeroko wyedukowani dworzanie i politycy prowadzą wojnę na słowa, starając się zwiększyć wpływy i znaczenie swego klanu. Rokugan to kraina chwały i honoru, miłości i poświęcenia, tajemnic i magii.

  Rokugan Monogatari serdecznie zaprasza i prosi o odpowiedź pod zakładką "Sojusze"!
  Ze swej strony chciałam też dodać, że Teatr Wojny przedłuża sojusz i życzy przyjemnej gry!

  OdpowiedzUsuń
 28. Witam!
  Byłam administratorem oraz założycielką bloga Emerald Warriors.
  EW upadło, jednak odrodziliśmy się jako blog Awakened Warriors, dlatego proponuję współpracę z tym nowo powstałym blogiem, gdzie Emerald Warriors jest przeszłością :)
  Proszę o odpowiedź u nas na blogu we "współpracy".

  https://awakened-warriorspl.blogspot.com

  Pozdrawiam
  Eileen
  (Dawniej Rosalie)

  OdpowiedzUsuń
 29. Zapraszam na naszego bloga

  Zarys fabuły
  Produce 101 program, w którym 101 kandydatów i kandydatek, głównie z rejonów Azji zebrało się by walczyć o przychylność i głosy publiczności by zaistnieć na scenie muzycznej jako najpopularniejszy, mieszany, azjatycki zespól wszech czasów.
  Każdy z uczestników programu został wybrany na podstawie przesłuchania gdzie grono znanych i cenionych jurorów oceniało ich pod każdym względem głownie testując ich talent muzyczny, taneczny czy też prezencje i osobowość. Na podstawie tych ocen wszyscy uczestnicy zostali zakwalifikowani do grup. Gdzie grupa A składała się z najbardziej utalentowanych ludzi, a grupa F z tych posiadających go najmniej. Po każdym okresie treningowym uczestnikom zostaje przydzielone zadanie specjalne sprawdzające jak dobrze przygotowali się do niego i na nowo zakwalifikowani do grup po czym czeka ich zadanie specjalne oraz przygotowanie występu na zadany temat, po którym następuje głosowanie widzów oraz eliminacja najsłabszych uczestników i nagrodzenie najlepszej jedenastki. Cały proces powtarzany jest kilkakrotnie, aż publiczność wybierze najlepszych, którzy utworzą zespół oraz zadecyduje o jego nazwie, koncepcie oraz debiutanckim utworze.

  https://produce101rpg.blogspot.com/p/sojusze.html

  OdpowiedzUsuń