9 listopada 2016

Temat miesiąca: Listopad


National Novel Writing Month
Listopad jest kojarzony z przeróżnymi wydarzeniami na całym świecie, z kolorem "żółtym" czy z Chryzantemami. Temat miesiąca, jednakże będzie nawiązywał do "National Novel Writing Month" czyli narodowy miesiąc pisania nowelek. Podczas tego miesiąca wszelacy pisarze są zaproszeni do napisania opowieści na 50 000 słów. My oczywiście nie będziemy tego od was oczekiwać, lecz pomysł będzie ten sam. Waszym zadaniem jest, aby wasze postacie napisały jakąś powieść. Może być to romans, thriler, horror, fantasy, fikcja, cokolwiek tylko zapragną. Limit słów to 1000 - 5000 słów. Przyjmowane są zaledwie gotowe prace, które to wysłac możecie za pomocą poniższego formularzu. Wszystkie prace zostaną zamieszczone na blogu podczas ogłoszenia nagród.

Czas
Ostatnie prace zostaną przyjęte dnia 28/11/16 o godzinie 23:59, co daje wam 3 tygodnie na napisanie pracy. Nagrody zaś zostaną rozdane następnego dnia o godzinie 17:00.

Nagrody
1 miejsce: 50 punktów (Jeśli pracę odda przynajmniej 1 uczestnik)
2 miejsce: 25 punktów (Jeśli pracę odda przynamniej 5 uczestników)
3 miejsce: 10 punktów (Jeśli pracę odda przynajmniej 10 uczestników)

Jest to ostatnia szansa na zapewnienie sobie wysokiej rangi przed losowaniem odbywającym się już pierwszego Grudnia. Powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz