6 listopada 2016

Fabien Gieorgji Vidivicenkov


✧ Żeńka ✧ Mężczyzna ✧ 17 lat ✧ Homoseksualny, jednakże biromantyczny ✧
✧ 5 - Kujon/Otaku✧ W związku z Jovelem 

Aparacja
Wzrost jego wynosi metra siedemdziesiąt pięć, więc nie należy do osób wysokich. Jednakże nie przeszkadza mu to i nie chciałby szczególnie tego zmieniać. Rysy twarzy pomimo iż delikatne, zdają się być jednocześnie wyraziste. Prosty nos, lekko zarysowane brwi, prawie że niewidoczne, ale dodające mu swojego rodzaju uroku zupełnie jak pieprzyk na prawym poliku. Piwne oczy dobrze komponują się z jego rudymi włosami a całość dopełniają wąskie usta. Nie stara się być idealnym, nie jest wysportowany ot po prostu szczupły. Na co dzień ubiera się w stroje o chłodnych odcieniach, lubuje się w glanach i długich płaszczach.

Charakter
Fabiena trudno doprowadzić do podniesienia głosu, zwykle wydaje się spokojny i opanowany jednakże prawda jest taka, że zazwyczaj nie ma ochoty na toczenie kłótni. Ot spory stara się zakończyć jak najszybciej, nie raz wymijająco by tylko mieć już spokój. Gieorgji to osoba stanowcza o wielowarstwowej naturze, trudno go przekonać do zmiany zdania lub zmusić do czegoś, na co nie ma ochoty. Jest zaradny, jednak gdy zajdzie taka potrzeba, nie waha się poprosić kogoś o pomoc lub też jej udzielić. Na co dzień jest miły i uprzejmy może wydawać się otwarty, lecz w rzeczywistości jest wstydliwym introwertykiem który nie przepada gdy zwraca się na niego większą uwagę. Ciężko zdobyć jego zaufanie, nie mówi o sobie wszystkiego i woli chować wszystko w sobie, niżeli zdradzić się niewłaściwej osobie. 

Inne
♠ Cierpi na bezsenność
Jego matka jest Amerykanką zaś ojciec Rosjaninem  
♣ W Rosji spędził tylko wczesne dzieciństwo, od 13 lat mieszka z rodzicami w Ameryce, zaś do Rosji przyjeżdża tylko na wakacje bądź święta. 
Jest zakochany w sztuce, łatwo mu nią zaimponować, szczególnie literaturą i obrazem 
♠ Od wielu lat jeździ konno 
Lubi długie spacery do miejsc takich jak lasy

E-mail: nannanatushi@gmail.com
GG: 59306757

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza