11 sierpnia 2016

Event: Zadania Grupowe

Post tylko dla uczestników Eventu: Zadania Grupowe

W każdym pokoju, w którym znajdował się uczeń, oraz na korytarzu, na którym zebrała się już ładna grupka, dało się usłyszeć głos jednego z wojskowych, wypływający z głośników. Podał on informację, iż niejaki Rui Woods został usunięty przez szpiega. To jego imię widniało jako pierwsze na liście szpiega, i to jemu otwarto drzwi od pokoju, aby następnie go wyprowadzić "tajnym" wyjściem. Ów wyjście było zarezerwowane dla wojskowych, by ci w każdej chwili byli w stanie dostać się do wnętrza budynku, bez potrzeby ukazywania uczestnikom drogi wyjścia. Nawet jakby uczestnicy znaleźli ów tajemne drzwi, i tak nie byliby w stanie przez nie przejść, więc nie musieli zawracać sobie nim głowy. Teraz jednakże spadła na resztę trudna decyzja. Skoro szpieg już wydał jednych z nich, to trzeba się pozbyć również i niego. Każdy z uczestników miał niewiele czasu na podjęcie decyzji. Musieli oni podać jedno imię to ich dowódcy, Naomi. Jeśli znajdowali się w pokoju i nie mieli kontaktu ze swoim dowódcą, możliwość podania imienia znikała. 10 minut. W te 10 minut każdy mógł podać zaledwie jeden głos, a gdy zapytana o swoją decyzję, Naomi musiała podać osobę, której się chce pozbyć.

[No dobrze kuleczki moje. Podajemy w komentarzu imię swojej postaci, jedno imię (ktokolwiek, poza Naomi) osoby, która znajduje się z wami wewnątrz budynku oraz powód dla którego uważacie, że to właśnie ta osoba jest szpiegiem. Macie na to czas do godziny 21:00 12/08 (czyli piątku)]

3 komentarze:

 1. Charlie: Zdaniem ów chłopaka, szpiegiem jest Chrystian. Starczy przecież spojrzeć na jego brak zainteresowania oferowaniem pomocy, a w ręcz przeciwnie. Chęci do utrudniania sprawy... Choć może to tylko wina charakteru.
  Jen: Ta z kolei podała imię Charliego. Możliwe, że nie spodobało jej się, że ktoś poza nią źle mówi na temat Chrystiana, a może to przez jego nadmierne zainteresowanie drzwiami. Prawie jakby wiedział jak odpowiedzieć na zagadkę, a jednak udawał, że dla niego jest to sprawa nie jasna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chrystian zdecydowanie zagłosował na Charliego. Według jego podejrzeń na szpiega wybrali największą pipę z całej grupy. A większego przegrywa niż Charlie nie znajdziesz. Zemdlał na lekcji biologii i nie odstępuje na krok swego obrońcy, Mepha. To oczywiste, że wojskowi mogli go wybrać na szpiega, ponieważ nikt nie będzie go podejrzewał.

  OdpowiedzUsuń
 3. Naomi: Po wysłuchaniu wszystkich dziewczyna stwierdziła, że Chrystian jest szpiegiem. Można zauważyć jak jest chroniony przez Jen i wszystkie podejrzenia są składane na Charles'a. Nie widziała go przez większość czasu, przez co mógł spokojnie dokonać usunięcia poprzedniej osoby, a kiedy przyszedł udał brak zainteresowania, a tak naprawdę już może myśleć kogo by tu usunąć następnego i jak zrobić sobie drogę do zwycięstwa.

  OdpowiedzUsuń