18 sierpnia 2016

Dodatkowe punkty

Witajcie dobrzy ludzie! 

Postanowiliśmy stworzyć coś nowego dla osób, które chcą zdobyć większą ilośc punktów oraz w przyszłości wspiąć się na wyższe pozycje w hierarchi. Będą to, co miesięczne możliwości napisania one-shot'a na podstawie wskazanego przez administrację tematu. Informacje dotyczące tematu będą pojawiały się dzień przed rozpoczęciem nowego miesiąca i powtarzane będa w nich reguły, aby każdy pamiętał, co i jak.

Zasady są proste. Opowiadanie MUSI nawiązywać do podanego tematu. Opowiadania, które nie trzymają się tej reguły nie będą brane pod uwagę i zostaną usunięte. Pisać musicie tym razem sami, a nie w parach. Nie oznacza to jednak, że nie możecie wspominać innych postaci. Jeśli macie na to zgode autora innej postaci, możecie do woli z nich korzystać. Limit będzie wynosił od 500 do 1500 słów, a opowiadanie same w sobie musi być pisane w jednej części. Każdy posiada dwa tygodnie na wysłanie pracy, więc powinniście posiadać wystarczającą ilość czasu.

Mamy zaledwie dwa pytania: Wolicie głos publiczny czy prywatny - żeby to administracja wybierała najlepsze prace czy publiczna ankieta na cały blog? Oraz jakie nagrody chcecie otrzymać za pierwsze trzy miejsca? Tylko punkty czy może coś jeszcze? Oraz jaką sumę punktów? Odpowiedzi piszcie w komentarzach :3


Temat tego miesiąca to: 


WAKACJE

Jako, że jeszcze jesteśmy w okresie wakacyjnym, ciekawi nas, co też robią wasze postacie podczas czasu wolnego od szkoły.

Prace można wysyłać na maila administracji do godz. 12:00 dnia 01/09/2016

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz