6 grudnia 2015

Sasza Markson


✧ Mężczyzna ✧ 18 lat ✧ Biseksualny ✧ 2 - Bad Boy ✧
✧ Ukochany Michael

Aparycja
Brunet o delikatnych oczach w odcieniach szarości, jest dość wysokim chłopakiem, mierzącym 185cm wzrostu. Nie ma co za dużo mówić na temat jego wyglądu, sam uważa iż jego uroda jest przeciętna - tak jak ubiór który zazwyczaj jest dość prosty, jego styl jednak czasami przywodzi na myśl wojskowy rygor choć on tak nie uważa.

Charakter
Sasza zawsze był trudnym dzieckiem, szczególnie gdy trafił do domu dziecka z którego wielokrotnie uciekał, nienawidził tego zamknięcia...ograniczeń i wymogów. Często bywał  po prostu chamski i wredny, bez większego powodu a może i z zagubienia, nie umiał się odnaleźć w Ameryce do której ściągnęli go rodzice zastępczy, rodowici Amerykanie przekonani iż potrzebna mu nauka w szkole prywatnej by poznał ,,nowe lepsze życie''. Na szczęście zagubionemu Rosjaninowi wbił rozumu do głowy jego chłopak Michael. Bardziej niż na bójkach skupił się na nauce i wspólnych wyjściach, dla  innych także stał się przyjaźniejszy. Nadal co prawda zdarza mu się wdać się w bójkę, szczególnie, jak ktoś chociażby próbuje obrazić Mike'a. Jednak parząc z perspektywy przeszłości, jest to błahostka. Nawet nad wymarzonym wojskiem zaczął się zastanawiać, w końcu, czy naprawdę po zakończeniu edukacji miałby zostawiać ukochanego na długie miesiące...? Chęć powrotu do swojego kraju także jest dla niego aktualnie pod znakiem zapytania a wszystko to ze względu na jego czarnowłosą kruszynkę.

Inne
♠ Urodzony w Rosji
Jego ojciec zginął na misji i tak też wyobrażał sobie swoją śmierć
♣ Mimo iż często można go dostrzec z papierosem, nie jest to uzależnienie. W każdej chwili może przestać (A przynajmniej tak uważa... )
Chodzi na siłownie, pływa, gra w piłkę -Jednym słowem uwielbia większość sportów a im trudniejsze tym lepsze.

E-mail: nannanatushi@gmail.com
GG: 59306757

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz