6 listopada 2015

Mephistopheles Darnsk


✧ Faust ✧ Posiada brata ✧ Mężczyzna ✧ 18 lat ✧ Homoseksualny ✧
✧ As - Cień/Ekscentryk ✧ Zależy mu tylko na Charle'sie ✧

Aparycja
Pod zielonymi oczętami najczęściej zasłoniętymi soczewkami, znajdują się kontrastujące się z bladą cerą cienie,Faust nie stara się ich ukrywać,nie widzi takiej potrzeby. Dla swojej  ,,madame'' (Charliego) zmienił kolor włosów z ukochanego mahoniu na czerń, włosy jednak nadal są ścięte na krótko i pozostawione w dawnym nieładzie który w tym wypadku można określić mianem artystycznego, ponieważ tylko dodają mu uroku. Zwykle ubiera się w stylistyce wiktoriańskiej lub gotyckiej, gdy chce założyć coś luźnego wybiera zwiewne koszule i wygodne czarne spodnie.Mimo tej szykowności nie cierpi garniturów...

Charakter
Nie zwykł słuchać się nikogo a rozkazów zwykle nie przyjmuje do wiadomości. Zdawać się może że nienawidzi ludzi, jednakże po prostu trudno do niego dotrzeć, a jeszcze trudniej zdobyć jego sympatię. W taki sposób by przed tym nie uznał cię za niewartego dyskusji. Na co dzień jest cichy i raczej spokojny, rzadko podnosi głos, czy otwarcie komuś grozi. Lubuje się raczej w sarkazmie i grach słów, niżeli w aferach, które jego zdaniem są oznaką niedojrzałości. (Według Faustyna osoby dojrzałe niezależnie od sytuacji ograniczają się do normalnej wymiany zdań. Dzieci mogą się przekrzykiwać.) Mephi jest nieprzewidywalny i tajemniczy, nigdy nie wiadomo co o nim myśleć czy też o czym rozmawiać. Jednakże warto próbować gdyż mimo tej całej otoczki chłodu i oschłości okazuje się naprawdę wiernym i oddanym przyjacielem. Jest zagubiony, oraz zamknięty w sobie. Ukrywa to od chwili gdy stwierdził za bezpieczniejsze nie wspominaniu nikomu o swoich problemach a także zajęciach.

Inne
♠ Jego spolszczone imię brzmi: Mefistofeles (Mefisto)
Imię pochodzi z Hebrajskiego a oznacza Niszczyciela światła lub ducha ciemności.
♣ Wypala pół paczki papierosów dziennie i mimo iż wiele razy próbował porzucić nałóg, zawsze do niego wraca.
W wolnych chwilach oddaje się ćwiczeniom
♠ Kocha whiskey z colą
W swoim pokoju trzyma ptasznika
♣ Pochodzi z zamożnej rodziny o głębokich tradycjach, która kładzie duży nacisk na kulturę lecz nie należą do osób religijnych a matka Mephista jest Agnostykiem.
Posiada młodsze o rok rodzeństwo siostrę Emily i brata Laurence (bliźniaki)
♠ Nie lubi pływać jak i w ogóle zbliżać się do większych zbiorników wodnych
Zwykle wstydzi i boi się nowych osób choć stara się tego nie okazywać
♣ Ma 179cm wzrostu

E-mail: nannanatushi@gmail.com
GG: 59306757

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza