22 listopada 2015

Odchodzi: Noctis Black

Powód: Brak aktywności 

Imię i Nazwisko: Noctis Black
Pseudonim: Noc lub po nazwisku
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17 lat
Orientacja: Biseksualizm
Partner/Sympatia: Nikt nie potrafi z nim wytrzymać
Ranga: 9 - Pochlebca

Aparycja
Noc nie jest zbyt wysoki ponieważ mierzy tylko 173 cm, jednak może to nadal ulec zmianie gdyż nie wystrzelił wszystko wraz z resztą. Jest raczej dobrze zbudowany biorąc pod uwagę, że uprawia dużo sportu ( takie jak pływanie np. ), a na co dzień lubi trochę potrenować by zużyć nadmiar energii. Jednak mimo tego opisu nie wygląda jak kulturysta, co więcej jest do bólu proporcjonalny. Kolor jego oczu jest doprawdy zagadką, mogą się wydawać niebieskie (szarawe) i było by to całkiem poprawne gdyby nie fakt, że ma duże źrenice ( nawet w dzień ma takie jak normalni ludzie nocą ) dlatego wydają się one czarne jedynie ze srebrną obwódką. Włosy jego są kruczoczarne, często się zdarza, że zapomni ich uczesać przez pośpiech jednak to dodaje mu uroku. Ubiera się luźno, tak jak mu się podoba. Ma swoje jedne, ulubione, znoszone i lekko podarte dżinsy ( w raczej ciemnym odcieniu), które nosi właściwie zawsze. Trudno go zobaczyć w czymś innym. Tak samo można się odnieść do jego trampek, które nosi właściwie cały rok bez względu na pogodę, zwykłe, czarne, niczym się nie wyróżniające poza tym, że widocznie są bardzo często noszone. Na "górę" zarzuca zazwyczaj koszulki, tych akurat ma całą masę ( czyli 10 ), część z różnymi tekstami typu "Life is brutal", a część normalnych, gładkich. Poza bielizny to jedyna część garderoby, którą zmienia. Na to zazwyczaj ubiera czarną, skórzaną kurtkę, pod którą ma bluzę z kapturem. Skoro jest emo wypadałoby poruszyć kwestie makijażu, która u niego nie istnieje. Nawet gdyby kiedykolwiek chciał się malować nie ma na to kategorycznie czasu ( i bez tego zawsze się spóźnia). Ma tatuaż na lewej łopatce jednak jak wszystko u niego nie był on robiony na pokaz, żeby "zaszpanować" przed innymi.

Charakter
Noc to wolna dusza, nie cierpi siedzieć długo w jednym miejscu, cały czas musi mieć jakieś zajęcie, od zwykłego pstrykania do codziennego, wieczornego biegania. Ma specyficzne poczucie humoru przez co często wydaje się wredny, a nawet chamski ( często czyli nie zawsze). Nienawidzi ograniczeń, sam wytycza sobie prawa i nie cierpi gdy ktoś każe mu coś robić. Bywa agresywny i wybuchowy. Często zdarza się, że trzeźwiej myśli po alkoholu. Potrafi być jednak do bólu odpowiedzialny i spokojny jeśli chce, a rzadko chce mu się cokolwiek. Jednocześnie tam, gdzieś w środku potrafi zachowywać się jak dziecko, czego prawie nikt nie wie. Ma swój własny świat, bez poglądów i podziałów. Nie uznaje zarówno narzucanych mu autorytetów jak i wywyższanie się czy poniżanie ze względu na majątek. Nie robi nic na pokaz, żyje dla siebie i czerpie z tego przyjemność. Wydaje się być dziwakiem jednak określenie "emo" do niego nie pasuje. Ranga to dla niego tylko formalność by inni się go nie czepiali. Bardziej kojarzy się jego sposób bycia z jakimś rockmanem niż z chłopakiem, który chciałby popełnić samobójstwo. Często łamie zasady jeśli mu się nie podobają, jednak te potrzebne do pewnego stopnia przestrzega. Ma gdzieś opinie innych ale nie chce by ktoś rzucał mu kłody pod nogi ( tego chyba nikt nie lubi). Nie przeszkadza nikomu i oczekuje tego samego od otoczenia mimo, że różnie to bywa. Zawsze chodzi własną drogą, prawie zawsze myśli inaczej niż wszyscy i całkiem inaczej się zachowuje.

Inne
- Ma rok starszego brata Nicodema, ale prędzej świnie zaczną latać niż z własnej woli o nim wspomni.
 - Ma kilka tatuaży i kolczyków, bo może. Jak szalec to szalec.
 - pije, pali jak tylko uda mi się zdobyć fajki.
- Nie lubi ptaków.
- Boi się burzy ( spokojnie, nie sika w gacie z tego powodu i nie swiruje ).
- Ostatnie dwa lata dla niego to było pasmo porażek życiowych i zderzen z władzami.
- Wiecznie się spóźnia
- Nie jada papryki i ryb.
- Potrafi cały weekend grać w gry ( nie, nie jest jakimś noobem, który tym żyje, często z braku chęci do innych zajęc jak np. Sprzątanie)
- mimo, że uważa się za boga dla każdego ma szacunek

E-mail: karolina230301@gmail.com
GG: 52786061

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz