31 grudnia 2017

Odchodzi: Alexander Carter

 Powód: Brak aktywności


 ✧ Alex/Lex ✧ Mężczyzna ✧ 18 lat ✧ Homoseksualny ✧ 3 - Mózg/Egoista✧ 
✧ Brak drugiej połówki ✧

Aparycja
Alex mierzy całe metr i osiemdziesiąt sześć centymetrów wzrostu. Jest szczupły, wręcz chudy, a jego waga jest lekko zaniżona, co nie znaczy, że nie posiada mięśni. Otóż mężczyzna biega regularnie, jak nie po parku, to w siłowni. Jest właścicielem intensywnie niebieskich oczu, ładnego, prostego uśmiechu i białych, rozjaśnionych włosów. Na bladej skórze widnieje kilka tatuaży, jeden na lewym przedramieniu, a drugi zaś pod obojczykiem. Posiada kolczyk w nosie (nostril) oraz w języku. 

Charakter
Choć wyglądem Alexander przyciąga, tak jego charakter pozostawia wiele do życzenia. Chłopak jest pełen skrajności, jego niektóre cechy charakteru wręcz gryzą się ze sobą, co kompletnie mu nie przeszkadza. Przede wszystkim często pakuje się w kłopoty przez swój cięty język, bywa także, że nie potrafi być poważny, a jego usta wyginają się jedynie w cynicznym uśmiechu, pełnym wyższości, choć kompletnie nie pcha się na sam szczyt. Mimo tego, że lubi być w centrum uwagi, nigdy nie odzywa się pierwszy. Wiecznie krąży z głową w chmurach i choć wydaje się, że nie lubi nikogo wokół i wszystkich odpycha, chciałby mieć kogoś blisko. W ogóle nie potrafi obchodzić się z ludźmi. Mówi, co mu ślina na język przyniesie, potrafi wytykać błędy, przez co nie ma zbyt wielu ludzi, którzy go szanują, w końcu nikt nie lubi słuchać o swoich wadach.
Alexander jest wredny, odzywa się chamsko, jeśli ktoś mu podpadnie, wywraca oczami i zawsze wychodzi na niewychowanego, rozwydrzonego dzieciaka, którym swoją drogą... Jest.
Jest bezwstydny, a przynajmniej nikt nie zauważył u niego przejawów skruchy.

Inne
  ♠ Uwielbia wanilię i wiśnie
Ma ładny uśmiech
♣ Dużo czyta
Do czytania i komputera nosi okulary

E-mail: lonelymattie@gmail.com
 GG: 42442611

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz