28 września 2017

Reiner Valentin Schöne

Florette Linville ✧ Mężczyzna ✧ 19 lat ✧ Heteroseksualny ✧ 7 - Posłaniec ✧    
✧ Partner: Lars Friedrich Schulte ✧ 

Aparycja
Reiner jest w pewnym sensie wysokim chłopakiem mierzącym 177cm. Jest to stanowczo za mało, aby mógł rozpocząć karierę jako męski model, lecz nie powstrzymuje go to przed modelingiem jako płeć piękna. No właśnie. Reiner mimo bycia mężczyzną, za pomocą makijażu oraz odpowiedniej kreacji jest w stanie zmienić się w kobietę. Nie jest to wcale spowodowane zaburzeniem osobowości czy uważaniem się za płeć piękną, a raczej za podążaniem za sławą oraz pieniądzem. Uważa on, że jeżeli może w ten sposób zarobić łatwe pieniądze, to czemu i nie sprzedać swojego ciała? A jak jeszcze udało mu się dostać na kilka okładek tu i tam to tym lepiej.
Ale na razie wracając do jego prawdziwego ciała. Aby przejść za kobiecego, nie ma on za bardzo umięśnionego ciała. Ciężko pracuje nad tym, aby nie mieć ani tłuszczu, ani definitywnych zarysów mięśni. Właściwie to jego dieta jest niezwykle restrykcyjna (choć ostatnimi czasy jest to zmienne ze względu na liczne wypady do różnych barów czy restauracji z Larsem), ale czego nie robi się dla sławy? Posiada długie zgrabne nogi, czego w zasadzie nie jest w stanie znieść. Mimo wszystko wolałby być męski poza dniami pracy. Stara się zakryć ten fakt luźniejszymi spodniami. A jak już o luźnych spodniach mowa. Jego styl jest niezwykle… Nieschludny? Z pewnością zawsze jest czysty i nigdy by sobie nie pozwolił na porwane ciuchy, lecz mimo wszystko w porównaniu do tego, co nosi jako kobieta, a co nosi jako mężczyzna, jest spora różnica. Ciuchy nowoczesne i rzadko ukazujące ciało wypełniają jego szafę. Luźne spodnie, porządne buty lub trampki, kurtki lub płaszcze, ramoneski oraz luźne koszulki. Wszystko z wyższej pułki. Patrząc na niego widać, że z pewnością ma pieniądze. Jego męskie oczy są brązowe, zaś żeńskie błękitne. W oby wersjach ma podobny kolor włosów - ciemny brąz.

Charakter
Podobnie jak wyglądem, tak i charakterem różni się Reiner od Florette. Można nazwać to jego alter egiem. Przeciwieństwem. Wybuchowy oraz porywczy Reiner staje się delikatną oraz spokojną Florette. Jako on sam nie posiada cierpliwości. Mówi co chce, robi co chce. Jako Florette uśmiecha się nieśmiało oraz wiecznie milczy. Uznawana jest za osobę niemą, lecz tylko menager Reinera zna prawdę – Florette nic nie mówi, gdyż od momentu, kiedy Reiner dojrzał, jego głos stał się głębszy – nie pasujący do jego żeńskiej wersji. Ironicznie nie cierpi on osób transseksualnych czy homoseksualnych. Ogólnie odmiennych. Czuje obrzydzenie, kiedy jakiś mężczyzna podrywa „Florette”, lecz lubi też to wykorzystywać. W dni, kiedy wolno mu pić alkohol, uwielbia robić to na koszt zainteresowanych nim mężczyzn. No bo po co marnować pieniądze na trunki, kiedy zawsze znajdzie się ktoś chętny postawienia mu drinka z nadzieją, że „ta” wróci z nimi do pokoju. Oczywiście, nie są świadomi prawdziwej płci tej piękności. Reiner nie pozwala się dotykać w obawie przed zdradzeniem swojej prawdziwej tożsamości.

Inne
Pracuje jako modelka od wieku 14 lat
Przez swoją pracę musi powtórzyć ostatni rok, którego nigdy nie dokończył
Jest palaczem
Nie jest wyjątkowo sławny w świecie modelingu, mimo to pojawił się na kilku okładkach
Zdarza mu się wyjść do miasta jako Florette, aby korzystać z żeńskich wdzięków do darmowych drinków
Posiada kompleksy z powodu swojego niewystarczająco męskiego ciała
Posiada sztuczne id, w którym podaje się za osobę o wieku 21 lat. Jest to id Florette
Jest niemcem, lecz nie posiada ojczystego akcentu ze względu na umiejętności linguistyczne
Potrafi rozmawiać po niemiecku, angielsku oraz francusku
Jego kariera szybko może dobiec końca
Nie umie pływać

E-mail: nocta.k@hotmail.com
GG: 50508389

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz