16 maja 2017

Zadania


Kolejne niezwykle proste wydarzenie, dzięki któremu możecie uzbierać aż 30 punktów dla swojej postaci.

Do wykonania zadania potrzebne będzie konto na darmowej aplikacji mobilnej „kik” oraz dostęp do konferencji użytkowników z bloga. To można bardzo łatwo wykonać poprzez wysłanie do admina swojego nicku w tym programie, o ile jeszcze się tego nie wykonało.

Pewno zastanawiacie się po co dostęp na konferencje, jeżeli zawsze wydarzenia są w pełni wykonywane na blogu poprzez posty? A to ponieważ te wydarzenie jest dla was, a nie dla postaci. Otrzymacie w prywatnej wiadomości zadanie, które następnie będziecie musieli wykonać na konferencji w ciągu 24h. Wykonanie swojego zadania będzie równało się z nagrodą 15 punktów. Zadania te będą typu sprawienia, aby specyficzny użytkownik napisał specyficzne słowo bądź też by wysłać specyficzne zdjęcie i przekonać kogoś, że przedstawia ono wasze hobby.

Haczyk: pod koniec zadania gracze, wobec których mieliście zadanie, będą musieli zgadnąć, jak ono brzmiało. Jeżeli im się to uda, stracicie 10 punktów i skończycie z nagrodą 5 punktów. Jeżeli jednak nie będą w stanie odgadnąć, jak brzmiało Twoje zadanie, otrzymasz nagrodę 30 punktów.


W wypadku niewykonanego zadania, nie otrzyma się nagrody w formie punktów.
 
Wydarzenie to odbędzie się w okresie, w którym wszyscy uczestnicy będą w stanie choćby przez godzinę wejść na konferencję. Aby wziąć udział, podaj proszę w komentarzu imię swojej postaci bądź zapisz się poprzez wiadomość prywatną i odpowiedz, które z poniższych dni Ci odpowiadają.

Dostępne dni:
27 Maj godz. 19:00 – 28 Maj godz. 19:00
28 Maj godz. 19:00 – 29 Maj godz. 19:00
29 Maj godz. 19:00 – 30 Maj godz. 19:00
30 Maj godz. 19:00 – 31 Maj godz. 19:00

Biorą udział:
Jovel Dahmer (Obojętne dni)
Naomi Hideyoshi
Narelle Ophelia Evison (29 lub 30 Maj)
Meredith Blunt (Obojętne dni)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz