9 października 2016

Pierwsza Rocznica Bloga

Witajcie,

Zapewne jak już zdążyliście zauważyć, jest dziś pierwsza rocznica bloga. Z tego też powodu postanowiliśmy przygotować różne atrakcję dla was, jak i dla waszych postaci. Będzie to okazja do zdobycia dodatkowych punktów i wspięcia się wyżej, aby przybliżyć się do możliwości zdobycia najwyższych z rang. Dla waszych postaci będzie to również okazja na lepsze poznanie innych uczniów swojej szkoły, sterowanych przez innych użytkowników bloga, bowiem podczas kiedy my świętujemy pierwszą rocznicę bloga, oni świętują siódmy rok od otworzenia placówki Charleston High.

Atrakcje dla graczy

Nie są one tak ”ciekawe”, jak te przygotowane dla naszych postaci, lecz z pewnością przynoszą swoją formę korzyści. Do końca wydarzenia, czyli do godz. 24:00, dnia 01/10/16 będziecie mieli szansę na szybsze zbieranie punktów. Od dziś dostępny jest mnożnik punktów. Co to takiego? Już tłumaczę: Każde wasze opowiadanie dodane na bloga będzie równe mnożnikowi x0.5.

1 opowiadanie = x1 suma punktów*
2 opowiadania = x1.5 suma punktów
3 opowiadania = x2 suma punktów
I tak dalej…

Mnożnik wraca do 1 każdego poniedziałku, więc korzystajcie w ciągu tygodnia póki możecie.

* suma punktów zdobytych w danym opowiadaniu.

Drugi sposób na zdobycie większej ilości punktów, to poprzez zapraszanie nowych graczy. Tylko do 01/11/16, miast otrzymać 5 punktów za zaproszenie nowego użytkownika na blog (muszą oni podać administracji imię twojej postaci) dostaniecie aż 20 punktów.


Atrakcje dla postaci

Dnia 09/10/15-21/10/16
Mimo, że w naszym świecie minie aż 12 dni, w świecie naszych postaci minie zaledwie sześć godzin. Od godziny 12:00, po godzinę 19:00. Dyrektor placówki przygotował dla nich różne stoiska z zabawami, niczym w wesołym miasteczku. Wata cukrowa, dania z każdego kraju, zbijanie piłkami butelek czy „topienie” naszego kochanego celu, Nikolę Swerley (trafiając plastikową piłeczką w tarczę, sprawiasz, że dziewczyna wpada do baseniku z wodą). Za każdy opis korzystania ze stoiska wręczone jest dodatkowe 2 punkty, zaś za każde stoisko własnego autorstwa (takie, które nie zostało wymienione w opisie powyżej, ani wykorzystane przez innego użytkownika) przyznawane jest 5 punktów. (Można spędzić czas tylko przy jednym stoisku na 200 słów. To oznacza, że do zwiedzenia trzech stoisk, trzeba napisać opowiadanie na 600 słów i tym podobne).

Dnia 22/10/15-01/11/16
Po dniu pełnym rozrywek, postacie będą miały dwie godziny na odpoczęcie oraz przygotowanie się do drugiej części dnia. Od godziny 21:00 rozpocznie się bowiem bal. Panie są oczekiwane do przyjścia w sukniach, zaś panowie w garniturach. Podczas tej formalnej nocy będą dostępne drobniejsze przekąski typu małych kanapek czy delikatnych tart z łososiem. Będą również słodkości typu babeczki i mniejsze ciasta oraz zaledwie bezalkoholowe napoje typu soki czy bezalkoholowy szampan, w zależności od gustu ucznia. Zabawa ta będzie trwała do białego rana, gdyż kończyć się będzie dopiero o 4 nad ranem. Nie oznacza to, że nie można wyjść wcześniej, jeśli odczuwa się taką potrzebę. W tej części wydarzenia dodatkowe punkty będą przyznawane za dania oraz interakcję. Dodatkowy jeden punkt za każdą przekąskę, jaką wasza postać skosztuje oraz dodatnie dwa punkty za każdą nową osobę, z jaką to rozpoczną konwersację dłuższą niż trzy zdania. (Postacie, z którymi konwersują wasze, nie muszą fizycznie – czyli użytkowni bierze udział w wydarzeniu - brać udziału w balu. Starczy, że zapytacie właściciela danej postaci czy ich postać wzięła udział w balu oraz czy możecie z nią nawiązać kontakt).

Mamy nadzieję, że spodoba wam się taka możliwość na podniesienie się w rankingu oraz dziękujemy wam za waszą aktywność. To dzięki wam jesteśmy w stanie świętować 1 rok od powstania bloga!

Pozdrawiam,
Administracja bloga The Caste Game

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz