12 września 2016

Forma komunikacji między użytkownikami

     Witajcie, admin jak zwykle ma dziwne pomysły i ciekaw jest waszych opini w tym temacie. Dlatego też już tłumaczę, co i jak:

     Powstał pomysł, aby stworzyć łatwą formę komunikacji między użytkownikami. Wszyscy wiemy, że nie siedzimy na blogu 24/7, a czat nie wydający żadnych dźwięków oznacza, że nie zawsze jesteśmy świadomi, że ktoś coś napisał. Niestety czat nie zostanie wymieniony na inny, lecz istnieje parę innych pomysłów. Po przeczytaniu ich, prosilibyśmy o zagłosowanie na swój ulubiony sposób (w komentarzu), dodanie własnych pomysłów bądź generalne przedyskutowanie sytuacji.


1. Amino
Jest to darmowa aplikacja na telefon. Administracja utworzyłaby tam stowarzyszenie The Caste Game i każdy użytkownik mógłby do niej dołączyć. Oznaczałoby to dostęp do czatu prywatnego, grupowego oraz tablicy informacji. Na danej tablicy otrzymywalibyście informacje dotyczące nowości na blogu czy tym podobne, lecz w tym samym czasie sami moglibyście wstawiać własne wiadomości, choćby dotyczące poszukiwania kogoś do pisania opowiadania. Oznaczałoby to również łatwy kontakt użytkownik-administracja, odpowiadanie na pytania na miejscu i tym podobne.

2. Grupa TCG na gg
Czyli po prostu wszyscy użytkownicy TCG wspólnie połączeni na jednym okienku gg. Możliwe, że byłaby to ciutkę chaotyczna wersją pomysłu 1. Lecz wciąż daje możliwość szukania kogoś do opowiadania czy tym podobne.

3. Strona na FB
Już taka istnieje. Działa w podobny sposób do Amino, lecz używa waszych prawdziwych imion i zdjęć, gdzie w Amino można używać imion naszych postaci. Tu również dodawane są informacje dotyczące nowości na blogu.

4. Nie robić nic
Czyli zostawić tak jak jest. W końcu niektórzy mogą uważać, że zmiany są zbędne.

2 komentarze:

 1. GG w formie konwersacji, gdzie znajduje się spora ilość osób, nie jest zbyt dobrym pomysłem. Na facebooku raczej ludzie nie są chętni do ujawniania się. Nigdy nie korzystałem z "Amino", ale czemu by nie spróbować.
  V. Darenfeld

  OdpowiedzUsuń
 2. Amino wydaje się dobrym pomysłem (choć dopiero za zynam ogarniac jak tam wszystko działa) ale to wymaga rejestrowania się an tej stronie/aplikacji i ściągania jej na telefon (o ile ogatniam nie ma internetowego odpowiednika) a to może niektórym nie odpowiadać, choć jak dla mnie ta apka jest boska.
  Na GG może być zamieszanie jak będzie ponad 15 osób... Z czterema juz jest bałagan.
  Ja jestem za amino :)

  OdpowiedzUsuń