20 stycznia 2017

Odchodzi: Viridius Darenfeld


Powód: Decyzja Autora


✧ Via ✧ Mężczyzna ✧ Nieokreślona ✧ 18 lat ✧ A - Cień ✧ 
✧ Brak drugiej połówki ✧
Aparycja
Młody mężczyzna o śnieżnobiałych, nieco falowanych włosach; sięgających mniej więcej do klatki piersiowej. Wyróżnia się jasnoszarymi oczami, którymi przeszywa wszystkich na wskroś. Jego twarz wydaje się być gładką i delikatną, jak sama jego skóra, szczęka dość mocno zarysowana, usta pełne, lekko różowawe. Viridius należy do drobniejszych choć nie najniższych osób. Jego waga jest proporcjonalna do wzrostu stu osiemdziesięciu siedmiu centymetrów. Ma lekko zarysowane mięśnie, a na jego plecach, do łopatek, rozchodzi się fioletowawa blizna po uderzeniu pioruna.
Charakter
Viridius to dość specyficzny typ człowieka; nie lubi się nudzić, ale również nie przepada, gdy dzieje się za wiele. Niemal doskonale radzi sobie z nerwami i trudno wyprowadzić go z równowagi. Zawsze interesował się światem fantastyki, dlatego w wolnych chwilach czytuje o nim książki, ucząc się języka elfów oraz valyriańskiego.
Nigdy nie lubił o sobie opowiadać, to zawsze wydawało mu się uciążliwe i męczące. W relacjach międzyludzkich nie góruje, ale nie znaczy to, że nie potrafi wyciągnąć dłoni i przedstawić się, by porwać kogoś w wir rozmowy.
Viridius gra również na wiolonczeli i skrzypcach, szanuje instrumenty klasyczne i akustyczne. Nie trawi muzyki ciężkiej, czy popgatunków. Na co dzień gustuje w utworach epickich, filmowych czy celtyckich. Czasami ciężko do niego dotrzeć, a czasami sam otwiera się przed innymi w poszukiwaniu towarzystwa.  

Inne
Czasami zdarza mu się śpiewać, wcale nie najgorzej.
Nie jest jedynakiem.
Nigdy nie był zakochany.
Prawie zawsze nosi ciemniejsze koszulki, jakby w obawie, że ktoś zobaczy jego blizny.
Uwielbia zapach powietrza po deszczu.
E-mail: maxxuellx@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz