16 września 2016

Odchodzi: Alexander Midnight

Powód: Brak aktywności


✧ Alex/Xander ✧ Mężczyzna ✧ 18 lat ✧ Homoseksualny ✧ 10 - Pochlebca ✧
✧ Nie interesują go relacje z ludźmi ✧

Aparycja
Ciemnobrązowe włosy za uszy z dłuższą grzywką opadającą na niebiesko-szare oczy. Twarz o proporcjonalnych rysach. Alex posiada dwa kolczyki: jeden w nosie, drugi w uchu. Ma również tatuaż na prawym ramieniu w postaci czerwonej róży z kolcami, z których skapują kropelki krwi. Ubiera się na czarno: czarne bluzki, czarne rurki i glany ewentualnie martensy. Chłopak nie nosi zbędnej, jego zdaniem, biżuterii, jego codziennym dodatkiem jest srebrny zegarek i ewentualnie jakaś czapka na głowie. Xander przy swoich 190 cm wzrostu uchodzi za wysokiego i przystojnego chłopaka.

Charakter 
Jest cichym i spokojnym chłopakiem. Gdy wymaga tego sytuacja potrafi być też stanowczy i uparty. Jego podejście do życia to: "Miej wyjebane na wszystko i wszystkich". Nie lubi ludzi, więc stara się ich unikać i nie wdawać się w głębsze relacje.Nie łatwo go zdenerwować, ale jak już się to komuś uda, to lepiej nie być w jego pobliżu.
Nie lubi przemocy, jak i samookaleczenia. Nie rozumie takich osób. Sam nie lubi opowiadać o swoich problemach, ale za to potrafi cierpliwie wysłuchać takiej osoby. Obwinia się o pewną samobójstwo swojego młodszego brata.
Często jest zimny, ale jak kogoś pozna i polubi, to będzie starał się tej osobie pomóc.

Inne
*Jego młodszy brat popełnił samobójstwo podcinając sobie żyły.
*Sam nie wie czego chce w życiu.
*Czasami zapali sobie jednego papierosa.
*Woli wyżywać się na rzeczach materialnych niż na ludziach.
*Nigdy nikogo nie pobił, ani nie zwyzywał.
*Jego ojciec chce, by poślubił jakąś dziewczynę, której nawet nie zna i nie lubi.

E-mail: dona15963@o2.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz