26 czerwca 2016

Odchodzi: Skylare Artelier

Powód: Brak Aktywności


✧ Sky/Ariel ✧ Kobieta ✧ 17 lat ✧ Heteroseksualna ✧ 2 Bad Boy ✧
✧ Brak drugiej połówki ✧
Aparycja
Skylare wbrew pozorom i pierwszemu wrażeniu nie lubi się wyróżniać. Styl grunge, szare włosy i mocny make-up granatowych oczu to u niej normalność. Wszystko to zdaje się być nieodłączną częścią jej wizerunku.
Jest średniego wzrostu i posiada szczupłą sylwetkę, co zawdzięcza regularnym treningom. W genach dostał się jej średniej (no dobra, małej) wielkości biust, który całkiem dobrze nadrabia obłędnym tyłkiem. Lubi się podobać i prowokować, dlatego często ubiera obcisłe spodnie lub ciuszki odsłaniające więcej ciała niż powinny. Interesuje się modą i czasem nią inspiruje, ale tylko w niewielkim stopniu, zawsze wierna swojemu ukochanemu stylowi.
Ma kilka tatuaży, m.in. skrzydła na kościach biodrowych i logo AM na kostce.

Charakter
 Skylare jest dziwna. Serio. Ogarnąć ją... nie nie, to jakieś nieporozumienie. Ta dziewczyna jest nieobliczalna. Jeśli w trzech różnych dniach, spotkałyby ją trzy różne osoby, a potem chciały opisać jej zachowanie, doszłyby do wniosku, że widziały czworo ludzi. Często udaje - raz jest uwodzicielską, naiwną panienką, raz zamkniętą w sobie schizofreniczką a raz osobą, która zachowuje się całkiem normalnie, a mimo to sądzisz, że ma odchylenia psychiczne.
Lubi sarkazm, dobrą zabawę i zdecydowanie nie bawi jej bycie grzeczną dziewczynką, choć ma czasem tzw. ciche dni, które inaczej określa jako "dniwyjebanianawszystko", kiedy to nie interesuje jej nic i nikt poza paczką fajek lub ewentualnie lampką wina i dobrą książką. Jest odważna, pyskata, czasem za bardzo co irytuje większość osób. Wiele uważa ją za zwykłą sukę, niedojebaną narkomankę lub dziwkę, a tak naprawdę ma po trochu z charakteru każdej z nich. Lubi podejmować wyzwania, jest inteligentna i kreatywna, choć szkołę ma tam, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. Nie interesuje jej za bardzo co myślą o niej inni, ma sporo dystansu do siebie. Zawsze daje człowiekowi dwie szanse - tą pierwszą, i tą drugą, gdy coś spiepszy. To cholernie szczera osoba, do której trzeba się przyzwyczaić. Bez skrupułów powie nieznajomej osobie, że ma okres i napierdala ją brzuch. Gdy pewien chłopak zaprosił ją na romantyczny film, a potem chciał pocałować, prosto w twarz powiedziała mu, że musi skorzystać z ubikacji, bo chce się jej sikać.
Lubi sarkazm, a szczególnie mocno kręci ją czarny humor.
Musisz naprawdę dobrze ją poznać, aby prześwietlić ją na wylot i dowiedzieć się kiedy udaje, a kiedy jest całą sobą, chociaż nikomu się to chyba nie udało w stu procentach.

Inne
- zawsze ma przy sobie okulary przeciwsłoneczne, paczkę Winstonów i gumy borówkowe. Te do ciamkania, dzidziuś, do ciamkania.
- zawsze chciała mieć kota, uwielbia te zwierzęta
- umie grać na gitarze, obecnie posiada elektryczną i czasem sobie brzdąka
- miała w rękach kilka razy broń
- kocha Jamesa Bonda, jego filmy, książki i wszystko co z nim związane, a w szczególności Daniela Craig'a
- słucha rocka, ale metalu nie trawi
- miała kiedyś w rękach Glocka i umie się nim obsługiwać ale z celowaniem ma problem
E-mail: mewa.biala12@gmail.com
Howrse: Cappuccino

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz