22 listopada 2015

Charles Anson


✧ Charlie ✧ Mężczyzna ✧ 18 lat ✧ Demiseksualny ✧ Anglik ✧
✧ K - Król ✧ W związku: Mephistopheles Darnsk


Aparycja
Charlie jest przeciętnego wzrostu chłopakiem, bowiem posiada on 178cm. Nie waży on za dużo, lecz wagi nie widział od roku, to trudno mu powiedzieć dokładnie ile. Wiadome jednak jest, że przez jego niechęć do sportu nie ma jakiegoś wielce urzeźbionego ciała. Jest po prostu szczupły. Nie posiada żadnych wyróżniających go znaków szczególnych poza drobnym znamieniem na biodrze, które według niego przypomina kaczkę. Kolor jego włosów jest w pełni naturalny. Oczy ma brązowe i nigdy tego nie chciał zmienić. Co prawda oferowano mu szkła kontaktowe, ale z tego nie skorzystał. Jego typowymi dodatkami do odzieży jest czapka oraz od roku posiada po kolczyku w obu uszach.

Charakter


Charles jest niezwykle towarzyską osobą. Otwarty i wiecznie rozgadany. Niezwykle pozytywny, nie daje nikomu popsuć jego humoru. Żyje przekonaniem „miej na wszystko wylane”. Możesz próbować wszystkiego, a on nawet się nie zdenerwuje. Właściwie to nie pamięta, kiedy ostatnim razem ktoś go wkurzył. Zawsze uważał się za osobę aseksualną. Nigdy nie miał zainteresowania nawet „zabawą” z samym sobą. Zmieniła to pewna istotka, która przypadkowo pojawiła się w jego życiu. Zamieszkanie z Mephem miało być zwykłym zabiciem nudy, którą odczuwał mieszkając w jednoosobowym pokoju. Skończyło się jednak na związku, do którego wciąż nie koniecznie się przyzwyczaił. Meph nie koniecznie jest pierwszą osobą w jego życiu, ale z pewnością pierwszą, którą obdarzył uczuciem i pozwolił na jakikolwiek kontakt. Nawet przytulenie. Jest uzależniony od grania na konsoli. Na serio. Nie tykaj, albo ugryzie.

Inne
♠ Jest niemalże w pełni inny niż kiedy był za dziecka. Tak jakby uderzyć go magiczną różdżką na jego 18 urodziny. Zaczął robić co chce i przestał się słuchać kogokolwiek.
Jest uzależniony od gier komputerowych, przez co często nosi ze sobą konsolę przenośną.
♣ Ma alergię na wszelakie zwierzęta posiadające futro. Za dziecka jedyne zwierzątka jakie miał to rybki.
Uwielbia też spać, co się gryzie z jego głównym hobby.
♠ Słucha muzyki... Klasycznej. 
Urodził się w Anglii, lecz to w Ameryce chciał się uczyć. 
♣ Mdleje na widok krwi. 
Przedstawiciel komitetu uczniów

E-mail: nocta.k@hotmail.com
GG: 50508389

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza