27 grudnia 2017

Matthew Yang✧ Matt ✧ Mężczyzna ✧ 17 lat ✧ Demiseksualny ✧ A - Cień✧ 
✧ Brak drugiej połówki ✧

Aparycja
Matthew jest wysokim (185 cm), dobrze zbudowanym chłopakiem. Lekko falowane włosy w odcieniu ciemnego brązu często opadają na również ciemnobrązowe, prawie czarne oczy. Skórę ma nienaturalnie bladą, wręcz mlecznobiałą, przez co można by pomyśleć, że jest chory. Jego mięśnie, choć wyraźnie zarysowane, są zupełnie niewidoczne pod nawet cienkim ubraniem, dlatego wygląda, jakby był bardzo lekki i smukły. Można powiedzieć, że interesuje się modą. Zawsze nosi markowe ubrania. Najczęściej można go zobaczyć w eleganckim stroju lub dżinsach i bluzie z najwyższej półki. Gustuje w czapkach z daszkiem i różnych okularach (głównie bez szkiełek, nosi same oprawki). Gdy ma więcej czasu, zaczesuje włosy w górę lub na bok. Bardzo dba nie tylko o swoje ciało, ale również o cerę.

Charakter
Matt to bardzo samodzielny i niezależny chłopak. Uważa, że nie potrzebuje nikogo ani niczego do szczęścia i nie liczy się ze zdaniem innych. Jest tajemniczy i trudno go rozgryźć przez wiecznie goszczącą na twarzy obojętność, choć zdarza się, że pośle komuś kpiący uśmieszek. Jest osobą bardzo ambitną i wbrew pozorom zależy mu na nauce. Można nazwać go perfekcjonistą, nienawidzi brudu i bałaganu, zawsze utrzymuje swój pokój w czystości. Mądrość i spryt to jedne z jego nielicznych zalet. Główną wadą chłopaka jest szczerość, ponieważ łączy ją dodatkowo ze złośliwością. Nie trzeba jednak obawiać się zranienia, o ile unika się Matta. Chłopak jest małomówny i nigdy do nikogo nie zagaduje. Ma ogromną wiedzę i mógłby wiele opowiedzieć, ale uważa ludzi za idiotów i nie chce mieć z nimi do czynienia. Jeśli jakiś nieszczęśnik postanowi go zaczepić, będzie musiał liczyć się z chamskim odrzuceniem bądź też zignorowaniem, o ile Yang będzie miał lepszy dzień. Matta można by porównać do ducha. Nie tylko przez jego jasną karnację, ale również ze względu na to, że zawsze przemyka się niezauważony. Nikt nawet nie zdąży zobaczyć, kiedy wyszedł z klasy lub usiadł w ławce. Kilku uczniów próbowało z nim pogadać, lecz trudno jest utrzymać konwersację przez sarkazm i chłód w głosie Matta. Gdy jest już zmuszony do rozmowy, rzuca krótkie odpowiedzi lub złośliwe uwagi. Nie ma żadnych przyjaciół w szkole i czuje się z tym dobrze. Kocha samotność i zawsze umie zorganizować sobie czas. Najchętniej chodzi na basen z samego rana, gdy nie ma jeszcze tłumów. Właściwie nikt go jeszcze nie poznał wystarczająco dobrze by oceniać jego charakter. On sam jednak wie, że gdyby chciał, mógłby być dobrym człowiekiem.

Inne
Kocha pływanie
Nienawidzi, gdy ktoś narusza jego przestrzeń osobistą
Wychowywał się w Anglii
Lubi zwierzęta, choć nie przepada za kotami
Potrafi zjeść bardzo dużo i można łatwo przekupić go jedzeniem, ale wydaje mu się to żenujące i próbuje walczyć z samym sobą

E-mail: malywachacz@gmail.com
 Howrse: maływachacz

1 komentarz: