26 czerwca 2016

Odchodzi: Leon Petterson

Powód: Brak Aktywności


✧ Leopard ✧ Mężczyzna ✧ 18 lat ✧ Heteroseksualna ✧
✧ 6 Próżniak ✧ Brak drugiej połówki ✧

Aparycja
Leon ma 180 cm wzrostu. Jest szczupły, dobrze zbudowany, co można wywnioskować po jego mięśniach. Raczej krótkie brązowe włosy ułożone w nieładzie. Ma ciemnobrązowe oczy nad którymi widnieją wąskie brwi. Posiada pogodne rysy twarzy. Często się uśmiecha pokazując swoje białe ząbki. Szerokie barki oraz silne ręce pomagają mu dźwigać ciężkie przedmioty. Lubi chodzić w luźnych T-shirtach. Nigdy nie rozstaje się ze swoimi ulubionymi słuchawkami. Na prawej ręce nosi szmacianą bransoletkę od przyjaciółki sprzed lat oraz talizman w formie metalowego wisiorka z podobizną pradawnego boga Cthulu.
 Charakter
Na pierwszy rzut oka wygląda na śmieszka. Niestety dla obcych jest nieufny, podejrzliwy i niechętny. Dlatego ciężko nawiązać mu nowe kontakty. Mimo wszystko zawsze odpowie na zadane pytanie, chwilę pogada, uśmiechnie się. Świetnie opanował robienie dobrej miny do złej gry. Nie wie czemu, ale w towarzystwie często się śmieje. Jest to niezależne od niego. Nie ważne czy to słaby żart czy zły moment i tak będzie się śmiał, jeśli najdzie go taka potrzeba. Łatwo przekreśla ludzi. Ma brzydki nawyk oceniania nieznajomych po wyglądzie. Rzadko zdarza mu się pomylić w tej sprawie. Bywa, że jest nieszczery, a czasem zwyczajnie kłamie. Robi to zazwyczaj, aby dostać to co chce. Jest próżny, pazerny, dbam tylko o swoje cztery litery. Bywa małostkowy.  Lubi wkręcać ludzi. Przepis na zostanie jego przyjacielem jest prosty...(jednak nie zdradzimy go, aby nie było za łatwo :d) Nie jest typem człowieka który wychodzi przed szereg.  Jeśli poczuje się swobodnie w czyimś towarzystwie zaczyna się wygłupiać, śmieszkować itd. Od czasu do czasu odbija mu głupawka. Nie lubi opowiadać żartów gdyż słabo mu to wychodzi. Lubi natomiast ich słuchać. Ogólnie lubi słuchać ludzi. Potrafi zachowywać się jak dżentelmen, ale na co dzień to fleja.  Lubi dziecinne zabawy (zabieranie rzeczy, przedrzeźnianie, straszenie po ciemku, gonienie dopóki kogoś nie złapie, nie powali na ziemie i nie zagilgota na śmierć). Nigdy nie zdradzi powierzonego mu sekretu. Jeśli jest potrzeba potrafi być romantyczny. Można powiedzieć, że jest bardzo kochliwy (miał 5 dziewczyn w swoim życiu), ale jeszcze nie znalazł  tej jedynej dla której straci głowę. 
Inne
1 Nie wierzy w Boga i nie lubi rozmów na jego temat (Wierzy w Wielkiego Cthulhu i uważa  go za  jednego z wielu bogów w tym wszechświecie)
2 Nie miał nigdy nałogów (nie lubi takich ludzi) ani problemów z policją
3 Lubi słuchać muzyki (dubstep) i nucić sobie pod nosem
4 Kocha oglądać filmy (najlepiej animowane)
5 Jedną z ulubionych zabaw jest zwykłe szturchanie kogoś (oczywiście lubianego)
6 Gdy dostaje głupawki wystarczy go zmęczyć
7 Kocha pływać
8 Lubi gady (planuje zakupić sobie jakieś zwierzątko tego gatunku)
9 Planuje posiadać dobrze zarabiająca firmę wszelakich gadżetów  

E-mail: mpaulinag123@gmail.com
GG: 52506722

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz