26 czerwca 2016

Odchodzi: Estera Coleman

Powód: Brak Aktywności✧ Etra ✧ Kobieta ✧ 17 lat ✧ Heteroseksualna ✧ 8 Posłaniec ✧
✧Brak drugiej połówki ✧

Aparycja
Estera jest niewysoką - 160 cm- i drobną dziewczyną. Ma brązowe włosy i niebiesko-szare oczy. Estera posiada jasną karnację oraz delikatne rysy twarzy. Z reguły ubiera się w jasne ubrania, ale bardzo często nakłada ciemne spodnie i jasne sweterki lub jakieś inne jasne bluzki. Nie maluje się gdyż zwyczajnie nie ma na to czasu i ochoty. 

Charakter
Hmm... Estera jest raczej odizolowaną od świata osóbką, ciągle chodzi z głową w chmurach myśląc o wszystkim i o niczym. W kontakcie z obcymi jest trochę nie ufna, ale potrafi szybko nawiązać nowe znajomości. Nie mówi o sobie zbyt wiele gdyż jak sama twierdzi nie ma w niej niczego ciekawego. Nie, nie ma zaniżonej samooceny, po prostu wie, że mało kogo obchodzi jej istnienie. Nawet wśród dwójki braci jest niewidzialna dla rodziców. Jednakże jeden z jej braci - Ricardo wspiera ją nie chcąc, aby czuła się samotna. Estera będąc wyśmiewna potrafi się postawić, choć często wychodzi to z marnym skutkiem. Nie przejmuje się jednak tym co o niej mówią. Chodź dziewczyna trenowała karate nie lubi rozwiązań siłowych. Choć tego nie pokazuje w środku jest bardzo towarzyską i radosną osóbką. Trzeba jednak obchodzić się z nią jak z małym, dzikim i płochliwym zwierzątkiem, które ucieknie gdy zaczniesz na nią krzyczeć. Nie koleguje się ani z dziewczynami, ani chłopakami gdyż nie chce się nikomu narazić. W klasie zawsze siedzi sama na końcu zazwyczaj przy oknie przez które co chwila zagląda. Jest ambitna i dobrze się uczy choć geniuszem nie jest. Estera jest artystką rysuje, maluje, szkicuje. Często w jej zeszytach 3/4 stron zajmują rysunki, a reszta to jakieś drobne notatki z lekcji. Uwielbia zwierzęta, ale nigdy nie mogła ich mieć w domu, ze względu na uczulenie młodszego braciszka. Często więc dokarmia zwierzęta, najczęściej zimą, ale często też poza nią. Jest skromna i uczciwa oraz pomocna, ale nie pozwala nikomu sobą pomiatać co za tym idzie jest uparta i twardo stoi na swoim. Jest godna zaufania gdyż zawsze dotrzymuje tajemnic. Estera jest wrażliwa na cierpienie innym i często stara się stanąć w obronie osoby pokrzywdzonej. Ogólnie Estera to przyjazna, czasem lekko zakręcona i mało widoczna dziewczyna.  

Inne
Jej ulubionym numerem jest 4, dlatego wybrała pokój o tym samym numerze.
Boi się rzek o mocnym prądzie.
Wszystkie książki zawsze nosi w swojej czarnej torbie noszonej przez ramię.
Wierzy w reinkarnację.
Jej ulubionymi zwierzętami są wilki które widziała tylko raz w życiu.
Na prawej ręce nosi zawieszony na rzemyku wisiorek w kształcie głowy wilka.
Dowiadując się o znaczeniu swojej karty w jej umyśle powtórzyła sobie trzy razy jedno zdanie: "Dam sobie radę." ale po chwili dodała: "A może i nie"

E-mail: adommytommy@outlook.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz