18 września 2016

Odchodzi: Diego Estevan Reaves

Powód: Brak aktywności


✧ Jupiter ✧ Posiada brata ✧ Mężczynza ✧ 18 lat ✧ Heteroseksualny ✧
✧ Ze złamanym sercem raczej nie śpieszno mu do kolejnego związku ✧ 
✧ 3 - Kujon

Aparycja
Diego jest potężnie zbudowanym chłopakiem, więc jak na niego wlecisz to istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że się od niego po prostu odbijesz. Estevan ma 202 cm wzrostu i szczerze mówiąc to ledwo się mieści na łóżku, a właściwie to stopy wiszą za łóżkiem. Chłopak ma ciemnobrązowe włosy i zielone oczy. Na prawym ramieniu posiada tatuaż przedstawiający głowę smoka. Posiada śniadą karnację co ładnie komponuje się z ciemnymi włosami. Zazwyczaj nosi ciemne ubrania, choć od czasu do czasu zdarza mu się nałożyć coś kolorowego. 

Charakter
Diego należy raczej do osób spokojnych i trochę tajemniczych, choć bardzo lubi przebywać w towarzystwie innych osób. Szybko nawiązuje kontakty i lubi pracować w zespole. Sprawiedliwy, obowiązkowy czasem może surowy. Lubi gdy wszystko jest zaplanowane i nic nie ulega nagłym zmianom, choć jest dobrym improwizatorem i strategiem. Zanim coś powie to zawsze przemyśli to klika razy, aby nie narobić sobie kłopotów. Gdy coś już powie to zazwyczaj mówi serio, nie należy do żartownisiów w przeciwieństwie do jego brata bliźniaka. Szczery, raczej nie zdarza mu się kłamać. Jest niezwykle odważny i czasem trochę szorstki, ale wie co to uczucia i on także je posiada, choć ich od pewnego czasu nie pokazuje. Po tym jak dziewczyna go zostawiła stał się ostrożny i podejrzliwy wobec innych osób. Posiada stalowe nerwy, należy do wytrwałych i upierdliwych osób, które nie pozwalają sobie w kaszę dmuchać. Gdy postawi sobie jakiś cel to... To nic już właściwie się nie liczy. Pomocny, choć jeśli ktoś mu nie przypadł do gustu niech nie oczekuje od niego wsparcia. Staje jednak w obronie słabszych i potrafi całkiem nieźle zmotywować do działania. Nie jest optymistą ani pesymistą, najbardziej pasuje do niego typ realisty. Jest chłopakiem kochającym zwierzęta, więc gdy widzi, że ktoś pastwi się nad którymś z nich to - Ręka, noga, mózg na ścianie! Sam miał w domu wiele zwierząt więc nie zdziwcie się jeżeli zauważycie go rozmawiającego z jakimś ptakiem na drzewie, po prostu czasem lubi tak pogadać. Jest niezwykle ambitny, łatwo i szybko przyswaja wiedzę oraz kojarzy fakty. Jest wzrokowcem, więc ma niezłą pamięć co do twarzy obcych ludzi. Diego na początku znajomości trzyma wielu ludzi na dystans więc nie łatwo jest poznać jego zachowanie oraz zainteresowania, wiele osób poddaje się już po tygodniu. Dotyczy to jednak kwestii zaufania, a komuś zaufać jest chłopakowi ciężko. Diego lubi rozmyślać, często gdy coś robi myśli o zupełnie innych rzeczach. Zdania na dany temat zazwyczaj zachowuje dla siebie. Gdy widzi, że pomimo jego upomnień dana osoba nadal robi coś źle potrafi go porządnie skrzyczeć, jeśli nie trzepnąć go po łbie. Nie kłóci się jednak o błahostki, twierdząc, że marnuje czas który mógłby poświecić na ćwiczenia. Estevan jest osobą dla której obietnice to rzecz święta i nikt według niego nie ma prawa ich łamać. Ogólnie Diego jest towarzyskim chłopakiem z którym na pewno każdy - a może i nie każdy - się dogada.
Inne
 Zanim tu przybył w swojej wcześniejszej szkole należał do grupy footballowej i był zastępca kapitana oraz głównym strategiem drużyny. Do tej pory codziennie ćwiczy i bardzo dużo biega. Oprócz tego uwielbia pływać.
Kompletnie nie potrafi tańczyć, a jeśli już by spróbował to by pewnie kogoś poturbował przez przypadek.
Jest uczulony na maliny.
Nie lubi nieporządku, wszystko zawsze ma na półkach poukładane, a łóżko jest zawsze pościelone, co nie znaczy, że jest pedantem
Zawsze marzył o wstąpieniu do marynarki wojennej.
E-mail: adommytommy@outlook.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz