9 października 2015

Michael Holtzer

✧ Mike/Mikey ✧ Mężczyzna ✧ 17 lat ✧ Homoseksualny ✧ Niemiec ✧
✧ 6 - Próżniak/Idiota ✧ W związku: Sasza Markson

Aparycja 
Mike jest chłopakiem o drobnej posturze. Nie jest wysoki (brakuje mu trochę do 170cm), ani nie jest dobrze zbudowany. Jeszcze rok temu można go było uznać za niedożywionego, teraz jednak trochę nabrał na masie i jest po prostu chudy. Wciąż stara się pracować do odpowiedniej sylwetki i miana osoby szczupłej, więc biega, uprawia yogę i je aż 2 posiłki dziennie. Nigdy nie spotkasz go bez bluzy czy koszulki na długi rękaw, nawet jeżeli pogoda to istne piekło i żar leje się z nieba. Nawet szkolny mundurek jego składa się z koszul na długi rękaw oraz swetra. Powodem ku temu jest znaczna ilość blizn na jego ciele, których nie chce nikomu pokazywać. Jego lewy nadgarstek zdobią liczne kreski oraz jedna długa sięgająca do połowy ramienia. Jest spowodowana przeszłą próbą samobójczą. Kolejne blizny, których już nie jest autorem, są ślady po papierosie na prawej łopatce oraz kilka ładnych pasów wzdłuż jego pleców.
Mike niezwykle dba o swoją urodę. Można powiedzieć, że niczym kobieta. Korzysta z kremu nawilżającego, balsamu do ciała, codziennie rano myje włosy, następnie je suszy i układa. Używa spreju do włosów, aby utrzymać fryzurę. Zdarza mu się pomalować paznokcie na czarno, lecz to kiedy nie wychodzi do innych ludzi. Nigdy nie próbował makijażu, choć nie wiadomo czy z prywatnych przekonań czy też może obawy przed cudzą reakcją. Nie nosi żadnych dodatków, poza okazjonalną „obrożą”. Jego szafa przeważnie składa się z ciemnych, wygodnych ciuchów.

Charakter 
Jest to miła i spokojna osoba. Uwielbia pomagać innym, lecz nieśmiałość często mu w tym przeszkadza. O ile nie poprosisz go o pomoc, nie zawsze ci jej udzieli. Będzie się obawiał, że go ochrzanisz. Jest to rodzaj paranoi jaką posiada. Nie chce nikomu przeszkadzać, przez co z nikim nie rozpoczyna rozmowy. Nikomu z początku nie ufa, może się wydawać zamknięty w sobie. Najwięcej odzywa się w klasie. Zawsze jest chętny podnieść rękę na swoim ulubionym przedmiocie, którym jest biologia (o ile nie posiada akurat karty próżniaka). Nie stawia się on kaście, nie chce mieć problemów. Przy bliższym poznaniu tego chłopaka można odkryć, że jest on naprawdę przyjaznym chłopakiem. Jeśli skupić się na nim, zawsze można zauważyć uśmiech na jego twarzy. Może poza momentami, kiedy wydaje mu się, że nikt go nie widzi. Od kiedy poznał Saszę, zaczął być bardziej otwarty i pracować nad swoją pewnością siebie.

Dodatkowe informacje
♠ Urodził się w Niemczech, lecz w wieku 10 lat wyjechał do Ameryki
Nie mówi za wiele na temat swojej przeszłości
♣ Chciałby zostać w przyszłości weterynarzem
Uwielbia psy i słodycze

E-mail: nocta.k@hotmail.com
GG: 50508389

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza