Wydarzenia

Wydarzenia
Czym są wydarzenia?
Jak je stworzyć?
Jak dołączyć do wydarzenia?

 
Czym są wydarzenia
Są to jakby grupowe opowiadania z specyficznym zadaniem, które ustala mistrz gry, czyli autor wydarzenia. Opisuje on wstęp do zadania oraz podaje ile graczy może się zapisać. Pamiętać trzeba, że im większa ilość graczy w wydarzeniu, tym dłużej trzeba czekać na odpisy oraz tym więcej pracy mamy my sami. Można zaoferować graczom nagrodę w formie punktów bądź też i wymyśleć własną. Przykład wydarzenia: Zadania grupowe.


Jak je stworzyć?
Przy tworzeniu wydarzenia trzeba pamiętać o wstępnie, fabule, ilości graczy oraz nagrodzie. Dopiero, gdy posiadasz podstawy wydarzenia, możesz zabrać się za całość. Początkowy post musi posiadać najwięcej informacji, aby gracze wiedzieli, czego mogą się spodziewać po wydarzeniu i gdy gotowy, powinien zostać wysłany do administratora. Ten wnet wstawi go na bloga. Jeśli dany gracz posiada rangę autora, sam może zamiesić post prosto na blogu. Punkty za odpisy może wręczać jedynie administrator. Upewnij się, że ten wie ile punktów powinien komu wręczyć.


Jak dołączyć do wydarzenia?
Wystarczy przeczytać wstęp do dostępnego wydarzenia i sprawdzić czy wasza postać na pewno do niego pasuje. Niektóre mogą być sportowe, inne tylko dla któreś z płci. Trzeba dokładnie przeczytać informacje, a następnie dodać komentarz pod postem z imieniem waszej postaci. Można również napisać na gg czy maila do autora wydarzenia, jeśli nie chce się bądź nie jest się w stanie napisać komentarza.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz