Dyrekcja


Dyrektor: Richard Peters

Dyrektor Charleston High posiada krótkie, brązowe włosy, którą są wiecznie zadbane. Mężczyzna ten niezwykle dba o swój wygląd. Nigdy nie przyszedł z nieeleganckim zarostem czy z brudnymi ubraniami. Jego zielone oczy zdają się spoglądać człowiekowi w duszę i ponoć oczarował on nie jedną kobietę. Zapewne wiele osób nazwało by go przystojnym, lecz jak zawsze zdażają się wyjątki. W końcu każdy posiada swój własny gust. Jest on osobą wysoką, mierząc nieco ponad 180cm jak i wysportowaną. O wagę nienależy pytać, bowiem mięśnie nie raz podnoszą ilość kilogramów do niezwykłych sum, choć jednak Richard nie należy do pakerów. Ot posiada umięśniony tors i silne nogi. Dyrektora Charleston High można zawsze spotkać w białych koszulach o długich rękawach, ciemnej marynarce oraz pasujących materiałem spodni od garnituru, nie zapominając o wiecznie wypolerowanych czarnych butach garniturowych. 
Na pierwszy rzut oka wydaje się być przyjazny, inteligentny i rozgadany. Na jego ustach wiecznie widnieje uśmiech, niezależnie od sytuacji w jego życiu. Jest on miły dla swoich pracowników oraz wiecznie gotów im pomóc. Wobec uczniów jest cierpliwy, lecz potrafi być i surowy, kiedy sytuacja tego wymaga. Jeśli kiedyś zdaży ci się trafić do niego za karę wiedz, że nie będzie on na ciebie zbędnie krzyczał, lecz spokojnie odbędzie z tobą rozmowę, w której zapewne padnie zdanie nawiązujące do pytania "czy na pewno tu zostaniesz na dłużej". Powodem ów pytania jest bowiem twoje zachowanie. Jeśli już trafiłeś do dyrektora, oznacza to, że twoje zachowanie w klasie jest nie do przyjęcia bądź zrobiłeś coś, co łamie największe prawa szkolne. Jest on świadom gry o kastę, a jednak z jakiegoś powodu jej nie usunął. Możnaby nawet powiedzieć, że niezwykle mu się podoba ten pomysł, a jednak nikt (poza vice dyrektorem) nie zna tej "tajemnicy". Po szkole chodzą również pogłoski, że nie jest on wierny swojej żonie. Może to przez to, że często spędza długie godziny w swoim gabinecie, nie dając oznak życia. No ale w końcu ciężko pracuje. Oryginalnie pochodzi z Kanady, lecz już za młodu przeprowadził się do Stanów za decyzją jego rodziców. Razem ze swoją żoną ma dwójkę dzieci: 16 letniego Paul'a oraz 9 letnią Rose.

 ~*~

 Vice Dyrektor: Scott Brown

Scott to krótkowłosy przyjazny młody mężczyzna, który zawsze chętnie służy pomocą, zgłasza się na zastępstwo nieobecnych nauczycieli i stara się wykonywać swoje zadania najlepiej jak może. Nie uświadczycie od niego chamskich czy nieuprzejmych słów. Do uczniów zawsze ma opiekuńcze nastawienie, zaś do współpracowników, otwarte i przyjazne.
Sądzi że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, jak i że każdego można zmienić, toteż, zawsze namawia dyrektora by dać szanse uczniom, dla których nawet on już traci cierpliwość.
Jeżeli zaś skupić się na jego aparacji, mierzy 176 cm wzrostu, jest szatynem o szaroniebieskich oczach, który liczy sobie 25 lat. Do pracy zawsze ubiera się schludnie i czysto, zwykle w garniturze, nigdy nie pozwala sobie na luźniejszy ubiór, chyba że wymagałaby tego okazja.
Wiadomo jeszcze iż jest homoseksualny, oraz prócz matki nie posiada żadnej rodziny…No i jeżeli wierzyć plotkom, nasz vice dyrektor ma romans z kimś ze szkołyBrak komentarzy:

Prześlij komentarz