Budynek A

Budynek A
Jest to pierwszy budynek od strony wjazdy na teren szkoły. Wybudowany całkiem niedawno ukazuje swój nowoczesny styl poprzez mieszankę drewna ze szkłem. Wysoki i z odstającym lewym bokiem nie jest typowym kwadratowym czy prostokątnym budynkiem. To tu można znaleźć recepcję oraz gabinet dyrektora. Oba są otwarte od 8:00 do 21:00. Po tym czasie pracownicy udają się do swoich domów, lecz w razie potrzeby dyrektor jest w stanie powrócić na teren swojej uczelni ze względu na bliską lokalizację jego domu. 
  
Gabinet dyrektora
Gabinet dyrektora w słoneczne dni jest równie przepełniony światłem, co recepcja. Zawdzięcza temu szklany dach i spore okna, które ochoczo wpuszczają promienie słoneczne. Dzięki temu nie trzeba korzystać ze sztucznego źródła światła i zaoszczędzić na energii. Drzwi do tego pomieszczenia znajdują się po lewej od biurka recepcjonistek. Po przekroczeniu progu zauważy się dosyć staroświecki wystrój pokoju. Po lewej od drzwi znajduje się od razu ściana, na której wiszą różne nagrody placówki oraz spora tablica, która odgrywa rolę kalendarza ze wszystkimi spotkaniami i innymi wydarzeniami. Na przeciwko tablicy znajduje się biurko Vice dyrektora, zaś naprzeciwko tego miejsce dyrektora: Richard'a Peters. Pomiędzy tymi dwoma meblami jest spora przerwa, gdyż znajdują się one na dwóch końcach pokoju. Po prawej od drzwi jest sofa, a przed nią zwykły stolik. Miejsce dla gości: rodziców, uczniów, pracowników czy osób zainteresowanych sponsorowaniem szkoły. Za dyrektorem z kolei znajdują się drewniane regały z przeróżnymi dokumentami. Zapasowe kopie wszystkiego, co znajduje się i tak w systemie. Po prawej dyrektora, a lewej Vice dyrektora, znajdują się spore okna, wyglądające na niewielką "łąkę", na której gdzieniegdzie rosną drzewa. Przyjemny widok, szczególnie na wiosnę czy lato. Okna te posiadają zasłony, więc przy nadmiernych promieniach słonecznych łatwo je zasłonić.

Recepcja
Jest to spore pomieszczenie, wiecznie pełne promieni słonecznych i przyjazne w naturze. W jego centrum znajduje się okrągłe biurko, wewnątrz którego przebywają trzech recepcjonistów (Sandra Davis, Kyle Jonson i Jessica Partson) oraz sekretarz dyrektora (Jimmy Tompkins). Każde z nich przed sobą posiada monitor, bowiem poza kopią fizyczną dokumentów, wszystkie informacje znajdują się właśnie w ich systemie, do którego mają dostęp pracownicy. Za nimi znajdują się podwójne drzwi, prowadzące ku reszcie placówki. Po lewej od biurka można znaleźć Gabinet Dyrektora. Po prawej zaś jest otwarta przestrzeń wypełniona sofami oraz stolikami. Tworzy to przyjemną poczekalnię dla każdego, kto potrzebuje spotkać się z dyrektorem bądź czeka na swoją kolej jeśli recepcja jest aktualnie zajęta innymi "klientami". Poza gazetami dostępnymi na stolikach, można również skorzystać z dystrybutora wody oraz spojrzeć w telewizję, jeden ekran wyświetla ważne informacje dotyczące szkoły, zaś drugi wyświetla zwykle wiadomości z włączonymi napisami, aby nie musieć włączać dźwięku. Mimo tego, w recepcji cicho nie jest, bowiem w tle cicho gra przyjemne radio. Całość jest udekorowana różnorodnymi roślinami i krzaczkami, a w jednym miejscu można nawet zauważyć drobna fontannę. Roślinność tu dobrze się czuje, dzięki sporej ilości promienni słonecznych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz