Bibliotekarze

 
Julie Dawson
Jak widać, dwudziesto ośmio letnia Julie jest brunetką, a jej włosy sięgają nieco poza ramiona. Zwykle w trakcie pracy spina je w kok, aby nie przeszkadzały. Za okularami, które potrzebuje zaledwie do czytania, znajdują się orzechowe oczy. Jest ona niską kobietą, bowiem posiada nie więcej niż 170cm. Odpowiedniej wagi, nie wyróżnia się zbytnio wśród ludzi. Jej ubiór równie jest prosty. Nigdy nie zakłada ciemnych czy jaskrawych ciuchów. Delikatne pastelowe kolory, zwykle biel, róż czy błękit. Luźny sweterek, zamiast bluz i jasne spodnie zamiast dżinsów. Do tego płaskie białe buciki z delikatną kokardką na przodzie. Można ją uznać za ulubioną bibliotekarkę. Nie "wyżywa" się ona na uczniach i nie wymaga ciągłej ciszy. Póki używa się szeptu, bądź nie słychać twojej muzyki w całej bibliotece, jest ona wyrozumiała. Oczywiście muzyce puszczanej na słuchawkach, mimo wszystko nie toleruje przeszkadzania w formie urządzania dyskoteki. Jeśli to ona aktualnie pracuje wśród półek, zawsze jest chętna udzielenia pomocy w poszukiwaniach książki. Nigdy nikogo nie odsyła z pustymi rękoma.


 
Max Stewards
Ten trzydziesto dziewięcio latek jest przeciętnego wzrostu mężczyzną, sięgającym metra siedemdziesiąt. Nie posiada on nadwagi, lecz i nie jest wysportowany. Krótkie włosy w formie dziwnej fryzury jest u niego normą. Nosi on okulary z powodu wady wzroku, jest krótko wzrokowcem. Pod względem ciuchów, wiecznie nosi on koszule, spodnie garniturowe i czarne klasyczne buty. Akcesoria to zegarek i krawat. Z pewnością stara się on ubierać odpowiednio do swojego zawodu. Max generalnie jest spokojną osobą. Z pewnością jest gotowy pomóc każdemu w razie potrzeby i zwykle to jego można spotkać na przodzie biblioteki. Problem zaczyna się dopiero, kiedy jest on zniecierpliwiony bądź zajęty. Jeżeli aktualnie pisze coś w komputerze, sprawdza jakąś listę bądź robi on co innego, lepiej cierpliwie poczekać. Potrafi on bez problemu ochrzanić kogokolwiek, kto mu przeszkodzi.Steafnie Mawson
Stefanie była blondynką, lecz teraz na jej głowie panuje siwizna. Mimo to, ma młodo wyglądającą twarz, na której widnieje wieczny przyjazny uśmiech. Ubiera się kalsycznie i elegancko, odpowiednio do pracy. Biała koszula, sweterki i ciemno szare spodnie, oraz płaskie czarne butki. Nie jest zbyt wysoka, mając zaledwie 168cm, lecz jej to nie przeszkadza. Lubi pomagać, lecz nie posiada cierpliwości. Lepiej jej nie pośpieszać, ani nie krzyczeć w bibliotece, bowiem potrafi unieść głos, kiedy jest zdenerwowana. Potrafi nawet wyrzucić z biblioteki, za nadmierne rozmowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz